Skocz do zawartości
Gość stefanoo

Fotele z audi do passata??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefanoo

Witam wszystkich.

Powoli przymierzam sie do zmiany foteli w swoim passaciku, niestety dopasowanie kolorystyki foteli do tej jakom mam w srodku nie jest takie proste jak mi sie wydawalo. Wiec postanowilem poszerzyc zakres swoich poszukiwan i zaadoptowac wnetrze z audi A8 i tu pojawia sie problem. A mianowicie czy fotele i tylna kanapa(bo boczna tapicerka oczywiscie nie) z audi 2000r po FL bedzie pasowala do passata z 2001 tez po FL. Jesli nie to moze z A6?

Wielkie dzieki i czekam na wasze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem A8 nie jest szersze od passata także w środku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

Jesli nawet jest szersze to tylko kanapa nie bedzie pasowala a co z fotelami? Mocowania sa takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał zawęzić poszukiwania foteli do mniejszych modeli VAG , bo te z Audi A8/A6 nie będą pasowały do Passata ze względu na ich gabaryty i sposób mocowania, o tylnej kanapie nie wspomnę; za duża szerokość, inne mocowania.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4/S4 przy czym jaa juz rozkminilem temat.

 

Jaa celuje w pieekne fotele czarne RECARO od S4, pelna elektryka. WYPAS !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

ok A8 nie A6 nie a co z A4?

zuse: "A4/S4 przy czym jaa juz rozkminilem temat."

Czyli z a4 powinny pasowac, tylko fotele czy caly zestawik?

A moze jakas inna opcja, golf??? Jesli tak to ktory?

Edytowane przez stefanoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele będą pasowały ze wszystkich VAG'ów co innego kanapa,ale jak się zechce to można pokombinować i oddać tylną kanape do tapicera,który przłoży tapicerke.

Ps.trzeba będzie też dopasować elektryke

Ja u siebie mam fotele z A6 Quatro.Na dole mojego profilu jest link"Mój Passat" kliknij to zobaczysz foteliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już tak bardzo chcesz zmieniać fotele to kup np od a6 skóra z alcantarą choć ich było mało i tył daj od Passata skóra z alcantarą albo daj całe skóry na przód od czegoś innego a tył dawaj od passata bo jak chcesz welury to raczej nie dobierzesz podobnych tapicerek od audi do Paska , bo tył bym dawał oryginalny żeby nie kombinować ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

ok czyli fotele z a6 pasuja bez problemu(mocowania sa te same) a z a8?

Ktos wie na pewno ze nie pasuja?

 

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

 

panowie zdecydujcie sie prosze. Skoro(jak pisze piotrmag1) wszystkie wnetrza z VAG-ow pasuja do siebie to z a8 tez. Czy naprawde maja zupelnie inne wymiary i zarazem mocowania?

Edytowane przez stefanoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu to pasuja os A4/S4

 

Ta sama szyna te same rolki. Od S4 sa fenomenalne RECARO !!

Jedyne CO to trzeba polozyc elektryke do zasilania foteli (elektryczne silniki do zmian polozenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

ok, to wiem juz na pewno ze fotele z a4 i a6 pasuja. Ale nadal nie wiem czy istnieje mozliwosc transplantacji foteli z a8 do paska. Uparlem sie na ten model audi, gdyz jest o wiele latwiej znalezc zestaw w dobrym stanie pochodzacy z tego modelu niz z innych.

 

Czekam na wypowiedz forumowicza ktory, mial kontakt z takimi fotelami i moze stwierdzic na pewno ze nie beda pasowaly.

Edytowane przez stefanoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wtyka poduchy bedzie pasować czy to z Audi, innego VW, czy Skody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

tez ciekawe pytanie, nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wtyka poduchy bedzie pasować czy to z Audi, innego VW, czy Skody?

 

 

wielce prawdopodobne, ze to bedzie TO samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyki poduch da sie chyba przerobic bez wiekszego problemu, w końcu to tylko kable.

Co z fotelami na przód od Audi A8, wejdą czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z fotelami na przód od Audi A8, wejdą czy nie?

 

Piszesz o kubełkach czy kanapach ? ;) Mi one wyglądają na szersze, do tego dwa podłokietniki. W sumie mogę Ci pomierzyć rozstaw szyn i samych foteli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz o kubełkach czy kanapach ? Mi one wyglądają na szersze, do tego dwa podłokietniki. W sumie mogę Ci pomierzyć rozstaw szyn i samych foteli

Piszę o fotelach przednich, co do tylnej kanapy to nie mam złudzeń że wejdą. Byłbym wdzięczny za pomiar rozstawu szyn, planuję wymianę przednich foteli, a taka informacja przyda się nie tylko mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę o fotelach przednich, co do tylnej kanapy to nie mam złudzeń że wejdą.

 

Ja pisałem tylko o przednich :) Chodziło mi o kubełki czy " kanapy " czyli sportowe czy bardziej wygodne ;)

 

A więc tak:

 

Na przykładzie foteli recaro szyny są podwójne. W najmniejszym miejscu a więc od wewnątrz do wewnątrz mają 33 cm a w najszerszym, zewnętrznym mają 47 cm. Szerokość fotela w najszerszym miejscu a więc kubełek/oparcie mają 53 cm. Podłokietniki są oddzielnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin, szkoda tylko że na nic się to zda, teraz dopiero zauważyłem ze fotele z A8 mają inne mocowania, szyny są połozone jak w B6, a przeróbka podłogi nie wchodzi raczej w rachubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności