Skocz do zawartości
Jaszczur

Czy mam podgrzewane fotele????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.Mam pytanko a mianowicie mój kolega ma vw golfa pojechał do mechanika zmieniać olej itd mechanik obejrzał mu auto i zauważył że ma on podgrzewane fotele wogóle nie podłączone.Kolega kupił dwa przyciski na konsole mechanik podpiął mu fotele i teraz ma ciepełko w plecy.Tu moje pytanie czy fabrycznie każde fotele w Vw passacie mają podgrzewane fotele? Czy jest może tak że przy kupnie auta jeśli zażyczysz sobie podgrzewanych fotel to ci je podłączą a jeśli nie no to ich nie masz.Jak sprawdzić czy mam te fotele podgrzewane?Czy w tych fotelach jest jakaś "grzałka" która można wypatrzyć bez rozbierania fotela na części pierwsze???Wspomnę że mam passata z 2002 roku wersja sedan.Dzieki za odpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

może te fotele nie są z tego samochodu, bo poco dawać coś do samochodu co nie jest zapłacone (na zdrowy rozsądek)

 

Wymianę fotetli dokonuje sprzedawca jak są bardzo poniszczone tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w tych fotelach jest jakaś "grzałka" która można wypatrzyć bez rozbierania fotela na części pierwsze???

 

:rotfl: Zajrzyj pod fotel i zobacz czy masz nie podłączone jakieś kostki

 

 

"grzałka"

 

Matą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PASSAT-cie za podgrzewanie odpowiada zielona kostka, pod fotelem (zolta to poduszka powietrzna). Jesli takowa masz to znaczy, ze fotele byly wymieniane. VW nie robil TAKICH udziwnien...fotel z matami bez sterowania...mija sie to z celem ekonomicznym :dobani:

...a gdybys chcial modyfikowac swoje FOTELE do standartu GRZANIE...polecam wymienic OBA fotele zakupione na allegro i dokupic TEZ TAM sterowniki a instalacje polozyc u elektryka. Ceny w/w czesci w servisie VW sa tak kosmiczne, ze alternatywa jest TYLKO allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cean samodzielnie wykonanej instalcaji będzie w granicach 70 -100zł, przełączniki - cen aod 40 do 100zł, komplet mat 175zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę do tematu i mam pytanie do Was odnośnie podgrzewanych foteli. Mianowicie nie działa podgrzewanie jednego z nich (kierowcy), fotel pasażera ładnie się podgrzewa. Gdzie sprawdzić dlaczego i co zrobić? Jest to kwestia jakiegoś bezpiecznika może ? Proszę o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podgrzewanych foteli już był maglowany nie raz.

Najprawdopodobniej uszkodzona jest mata grzewcza. Można to naprawić.

Tu masz link: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=7388&highlight=mata+grzewcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat podgrzewanych foteli już był maglowany nie raz.

Najprawdopodobniej uszkodzona jest mata grzewcza. Można to naprawić.

Tu masz link: http://forum.vw-passat.pl/showthread...=mata+grzewcza

mdanielle myślę że tak jak kolega napisał masz uszkodzoną matę bezpiecznik od podgrzewania jest chyba tylko jeden na oba fotele. Jest jeszcze możliwość że padł ci przełącznik od fotela ale to mniej prawdopodobne.

Edytowane przez wiolkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam również pytanie odnośnie podgrzewanych foteli. Pod fotelem kierowcy mam wystający kabel zakończony białą kostką. Nie mam pojęcia do czego on służy??? Może Wy mi odpowiecie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam również pytanie odnośnie podgrzewanych foteli. Pod fotelem kierowcy mam wystający kabel zakończony białą kostką. Nie mam pojęcia do czego on służy??? Może Wy mi odpowiecie. Pozdro

Od podgrzewania foteli jest kostka zielona.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=26789&highlight=bia%B3a+kostka

 

A to czytał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, za link

 

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

 

dzięki, za link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za informacje. Rozumiem, że wymiana maty = rozprucie fotela? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, dziękuję za informacje. Rozumiem, że wymiana maty = rozprucie fotela? :(

 

nic nie trzeba rozpruwać tylko zdejmujsze materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności