Skocz do zawartości
Gość gumiz

Dywaniki Petex/Schonek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gumiz

Mam pytanie - moze ktos juz kupowal te modele dywanikow.

Zalezy mi na tym zeby dywaniki pasowaly, dlatego nie chce kupowac w ciemno.

Znalazlem 2 zrodla, ktore wygladaja dosc porzadnie:

1) dywaniki Petex: http://www.allegro.pl/item250461794_dywaniki_gumowe_vw_passat_b5_b6_germany.html

2) dywaniki Schonek:

http://www.allegro.pl/item246214670_dywaniki_gumowe_oryginalne_stopery_vw_passat_b5.html

 

Moze ktos juz tam kupowal lub moze wypowiedziec sie na ich temat?

Z gory dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Ci Patex'y.Sam je posiadam.Również kupiłem je na allegro.Są wykonane ze świetnej jakościowo gumy,co ważne miękkiej dającej sie ułożyć a w razie potrzeby zwinąć.I uwaga!! chodniczki Patex nie sztywnieją podczas mrozów(sprawdzone) :ok:

Towar warty swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiz

czy masz moze link do goscia z allegro od ktorego kupiles? lub jego nick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mysle o zakupie na zime gum. w zeszlym roku obeszlo sie bez ale w tym roku wartobyloby sie zaopatrzyc tylko jakie???czy te petexa nie sa za plytkie??? woda nie ucieknie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem Petexa na Allegro łacznie ze stopterami i stwierdzam,żę wyrób jest na bardzo wysokim poziomie naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksander, z tego linku http://www.allegro.pl/ite...b6_germany.html ??? czy znalazles cos tanszego???

 

edit: sa jeszcze takie http://www.allegro.pl/item249467937_gumowe_niemieckie_dywaniki_passat_b5_97_05r_petex.html. a tobie o jakie chodzi??ktore testujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i leżą idealnie? a ranty nie będa za niskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Kupowałem je w lutym i po przejrzeniu Allegro nie znalazłem tego adresu,z którego je kupiłem.Pamiętam,że dałem za nie 118 zł.Teraz pewnie znajdziesz troszkę taniej.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie z tej aukcji ale od tego samego sprzedawcy co Aleksander je kupiłem.Jeżeli chodzi o ranty to mają takie jak potrzeba.Nie wyobrażam sobie chodniczków,które mają 3,4 centymetrowe ranty i wyglądają jak koryta.Sprawiając trudności przy wsiadaniu.A te chodniczki są wygodne,ładne i funkcjonalne. Dobrego zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie potwierdzam ! w tamtym roku kupiłem dywaniki za 60 zł. z wysokim rantem ,rozpadły sie po jednym sezonie a wysokie ranty cały czas właziły mi w prowadnice foteli tak,że je całkowicie pocieło natomiast te które mam obecnie to produkt wysokiej klasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 lata jeżdżę z dywanikami Petex - są naprawdę super. Nie odbarwiają się, nie przecierają - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja chyba tez juz zdecydowalem :hurra: dzieki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem schonki -może jutro będą to zdam relacjone :cwaniak:

 

 

doszły, nie polecam, paskudny kolr siwy to raz a dwa całkiem inne niż na aukcji miały być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow, ja zakupilem w aso beltowski krakow 96 zeta i to jest to, ze stoperami .Gumka jak sie patrzy i dopasowanie jak nalezy a nasze wyroby po miesiacu u kolegi jeszcze ladnie daje zapaszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz32, a jak z zapachem?? nie wieja gumą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aso beltowski krakow 96 zeta

 

Potwierdzam, w Auto Viva Warszawa kupiłem idealne, oryginalne dywaniki komplet na przód (tył mi zwisa bo mi się nie zużywają) za 96 PLN. Wszystko idealnie dopasowane, zapiętki w komplecie itd.

Nie wiem po co kupować jakieś badziewo na allegro za kosmiczne pieniądze!

Czasem warto zadzwonić do Aso i się zapytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedy je rozpakowałem z przesyłki troszkę zalatywały gumą.Ale po tygodniu nie było mowy o zapachu gumy.Wiem,że Masz obawy ale ze mną było podobnie.Gdybym miał jeszcze raz kupić chodniczki do mojego paska wybrałbym ponownie patex'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności