Skocz do zawartości
sumo75

pompowtryski w 1.9 bxe

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

ogarniam temat pompowtryskow w 1.9 bxe. jeden mi leje.

szczerze nie wiem nic na ich temat czy jest ktos kto cos o nich wie w kwesti dotyczacej ich zakupu na co zwrocic uwage kupujac uzywke itp

czy sa jakies zestawy naprawcze i wogole co tam siedzi

prosze o sprawdzone informacje a nie o domysly i przemyslenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używka, to warto kupić jak najblizej domu (najlepiej z gwarancją minimum 14-21dni),następnie montaż do auta,VCDS odczyt BIP-ów,dla świętego spokoju logi statyczne i dynamiczne-jeśli wsio ok to......ok :D

Kupowanie na ,,oko'' to lipa jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeden ma odczyt 2,9 a dokładnie trzeci to raczej sporo ???

tz pierwszy -1.9 drugi w normie trzeci +2,9 czwarty w normie.

dzisiaj robiłem turbinę w Mielcu i goście zwrocili mi uwagę, ze cos nie halo z trzecim cylindrem bo mokry wylot. podjechałem na kompa i tu taka masakra . nie wiem co robić nawet nie mam mechanika który by to zrobił... jakiś niefart

Edytowane przez sumo75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać kumatego mechanika i najlepiej zamienić pompowtrysk trzeci np. z drugim.Jeśli korekcja pójdzie z pompką na drugi cylinder to wiadomo że jest pompowtryskiwacz do wymiany.

Popytaj o mechanika w swoim regionie,lub na forum golfa albo audi, na bank znajdziesz kogoś z polecenia a nie rzeźnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok . znalazlem kumatego mechanika i pompka wymieniona. 500 zeta to jeszcze nie tragedia z robotą.

a ponadto telepanie silnikiem zniklo wiec komplet dwumasy ktory zakupilem chwilowo niepotrzebny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwilowo niepotrzebny ...

 

w b5fl i b6 to ...... tylko chwilowo :D jeśli planujesz pośmigać dłużej a masz jeszcze ori,to pewnie przyjdzie dzionek że będzie jak znalazł

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok . znalazlem kumatego mechanika i pompka wymieniona. 500 zeta to jeszcze nie tragedia z robotą.

a ponadto telepanie silnikiem zniklo wiec komplet dwumasy ktory zakupilem chwilowo niepotrzebny ...

 

jak telepalo ci silnikiem podczas jazdy czy na wolnych obrotach caly czas?

ja mam tak ze delikatnie zatrzesie autem raz na jakis czas jak stoje na luzie(wciskanie sprzegla nic nie zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mozecie mi powiedziec coś o moich pompowtryskach?

samochodem czasami szarpie delikatnie podczas jazdy.

b1bfac7c1c80c401m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze jakas podpowiedz..na kompie nie wychodza żadne błędy autem nie szarpie tylko nieraz sa problemy z odpalaniem auta ale to nie jest regularne po prostu nieraz raz w tygodniu nieraz raz na pól roku!! na 4 pompo wtrysku jest + 2,8 na pozostałych :

na 1 ..-1 na drugim - 0,8 na 3cim -0,00 ten 4 ty mnie martwi czy to juz koniec jego żywotu i trzeba go wymienić czy śmigać dalej?? jak to wygląda cenowo??ktos robił w tym silniku passat b6 1.9 tdi silnik bxe dzieki za jakias odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze tu kogos sie doprosic o pomoc graniczy w cudem porażka:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w dziale diagnostyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze tu kogos sie doprosic o pomoc graniczy w cudem porażka

 

Kolego nik ci na tacy nie poda tego czego chcesz wystarczy zaprzyjaźnić się z szukajką. Temat wałkowany wiele razy. A tak na marginesie pompka umiera, a jak umrze to auta nie odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic na tacy...po prostu może ktoś już przerabiał taki problem,,,i sie podzieli jakie to koszty..czy lepiej nowy czy regenerować...i pomoze w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na http://www.wtryskiwacz.com to eksperci od regeneracji i naprawy wtrysku. Doradzą poradzą zapytaj to nic nie kosztuje.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zapytaj na www.wtryskiwacz.com to eksperci od regeneracji i naprawy wtrysku. Doradzą poradzą zapytaj to nic nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam pytanie czy aby wymienić pompowtryski w passacie b6 1.9 tdi 105 koni silnik bxe trzeba rozpinać rozrząd itp.czy tylko ściąga sie osłonę i wszystko jest na wierzchu ktoś pomoże i czy to prawda ze jak jeden padnie auto odpali??i pojedzie dalej pytam o 1.9 w 2.0 podobno ze niema szans!!ile w tym prawdy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 pojedzie dalej, będzie dymił, skakał ale pojedzie. A do wymiany nie trzeba rozpinać rozrządu. Zdejmuje się dekiel z silnika i masz wtryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności