Skocz do zawartości
siniakTDI

Doradźcie jakie kupić końcówki drążków kierowniczycz

Rekomendowane odpowiedzi

Lemfoerder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam febiego i jest ok. bez problemu- przejechałem już 40 tyś km i cisza. do tego mialem niedawno traumatyczne spotkanie z dziurą w jezdni, wahcze załapały luzy- końcówki LUX MAJONEZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
ja mam febiego i jest ok.

 

Co nie zmienia faktu ze firma jest totalnym szajsem,a w cenie febiego mozna miec moga czy trw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam febiego i jest ok. bez problemu- przejechałem już 40 tyś km i cisza. do tego mialem niedawno traumatyczne spotkanie z dziurą w jezdni, wahcze załapały luzy- końcówki LUX MAJONEZ :)
Brak słów kolego do tego co piszesz!!!!!!!Febi i 40.000 BRAWO.Zgodze się z tym jeżleli będziesz po Niemczech jezdziś po autostradach........a nie w Polsce.Na temat Febi mam opinie wyrobiona dokładnie i jak czytam twój post że na Febi zrobiłes 40.000 to płacze ze śmiechu a z drugiej strony , ciekaw jestem ile masz lat ze takie durnoty tu na forum wypisujesz.Następnym razem napisz że Febi wytrzyma 80.000 będzie weselej i ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych emocji prosiłbym. Tonujemy ton wypowiedzi. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja panowie potwierdzam bo dużo przy zawieszeniach robie że lemforder jest najlepszym wyjściem jeżeli chodzi o zawiechę ewentualnie po regeneracji.:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemforder i TRW to czołowe firmy zawieszeń.............na równi z nimi nie ma już innych firm.Tylko te 2 firmy sie liczą , reszta to chińszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czy mówisz o wahaczach, czy o drążkach, końcówkach, etc. Bo jak chodzi o te pierwsze, to owszem, lemforder najlepszy, ale jesli chodzi o te drugie, to już nie tylko, bo jeszcze co najmniej moog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moog to TRW , tylko w idnym wydaniu........., napewno końcówki drążków kierowniczych TRW sa bardzo dobre i bardzo długo się pojeżdzi ,ja założylem u Golfa jak go kupiłem i jezdziłem do konca a zrobiłem ponad 70.000 km i dalej luzu nie było.Z wahaczami jak narazie w Pasacie jest oki.Narazie TRW góruje:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak słów kolego do tego co piszesz!!!!!!!Febi i 40.000 BRAWO.Zgodze się z tym jeżleli będziesz po Niemczech jezdziś po autostradach........a nie w Polsce

a jednak... :) wyobraź sobie że dokładnie zrobiłem 43600 na komplecie FEBI. gdyby nie jeden incydent (jopa w drodze) przez co luzy złapały mi 2-3 wahacze oraz "CHYBA lewa końcówka" to kto wie ile bym jeszcze przejeździł.

odnośnie wieku :cwaniak: - wychodzi na to że im starszy tym głupszy, na szczęście młodszy od ciebie :P

 

Co nie zmienia faktu ze firma jest totalnym szajsem,a w cenie febiego mozna miec moga czy trw.

 

tak też nie zgodzę się w wami. mam dobre doswiadczenie z FEBI. jest sporo osób co chwalą tą firmę. być może ph mieliscie i jakąś chińszczyzne kupiliście :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja panowie potwierdzam bo dużo przy zawieszeniach robie że lemforder jest najlepszym wyjściem

 

Jeżeli się nie mylę to produkuje oryginały zawieszenia dla grupy VAG.

Kolega kupił 2 wachacze do B5 (tzw. banany) i były na nich znaczki Lemfordera a obok szlifierką usuniete znaczek Audi. A więc oryginał.

 

P.S. Zrobił na nich 50 tys. km po naszych drogach i na przeglądzie nie miały luzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.lemforder

2.trw

3.mogg

4.febi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko: Przy ustawianiu zbieżności nie mogli ruszyć u mnie jednej końcówki drążka jest zapieczona ale udało im się ją ustawić kręcąc drugą . Czy muszę wymieniać tą końcówkę (co może uszkodzić jej niewymienienie) i czy jak wymieniać to obie czy tylko jedną?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanko: Przy ustawianiu zbieżności nie mogli ruszyć u mnie jednej końcówki drążka jest zapieczona ale udało im się ją ustawić kręcąc drugą . Czy muszę wymieniać tą końcówkę (co może uszkodzić jej niewymienienie) i czy jak wymieniać to obie czy tylko jedną?

Jak nie ściąga i jest wszystko OK, kierownica prosto ustawiona to nie musisz nic wymieniać, nie wiem gdzie byłeś na tym ustawianiu zbieżności ale odkręciłem może z pół miliona gałek w różnych rocznikach i modelach aut i nie miałem z tym zbyt dużo problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w Północnej Irlandii i koleś mi powiedział, że nie może ruszyć śruba a żeby to zrobić musiałby podgrzac palnikiem a wtedy końcówka do wymiany Kierownica prosto i zbieżność również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak... :) wyobraź sobie że dokładnie zrobiłem 43600 na komplecie FEBI. gdyby nie jeden incydent (jopa w drodze) przez co luzy złapały mi 2-3 wahacze oraz "CHYBA lewa końcówka" to kto wie ile bym jeszcze przejeździł.

odnośnie wieku :cwaniak: - wychodzi na to że im starszy tym głupszy, na szczęście młodszy od ciebie :P

 

 

 

tak też nie zgodzę się w wami. mam dobre doswiadczenie z FEBI. jest sporo osób co chwalą tą firmę. być może ph mieliscie i jakąś chińszczyzne kupiliście :)

pzdr

Kolego zrobisz te 43.000 km ale na drogach idealnych bez dziur.........Niestety u mnie jest masakra z drogami dziura na dziurze a wtedy Febi padło by momentalnie jak inne "badziewia" niedawno pojechałem po kolejny wachacz niestety TRW nie było na hurtowni wiec zakupiłem Lemfordera praktycznie w cenie TRW.....jak narazie lecą inne wachacze firm Febi itp, TRW i Lemo narazie 0 luzu.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie .Wczoraj był u mnie na świeta mąż mojej kuzynki który pracuje w Katowicach w servisie samochodowym i rozmawialiśmy o zawieszeniach do Audi A4 i WV .......i powiedział tak że na tyle lat co pracuje w tym fachu to uważa ze najlepsza firma w czołówce zawieszeń to Lemforder potem postawił by TRW chodż praktycznie TRW dobiega jakościowo LMO na 3 mc.-Meyle HD , bardzo wytrzymałe wahacze i dobrze zrobione , na 4 mc.-Ruville , 5 mc Febi .Tyle w temacie .:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Szkoda ze o mogu nie słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moog to inaczej TRW więc jest w czołówce:glaszcze, dziś wymieniłem kolejny wachacz na LMO , a był jakiś TEKNOROT, piernik wie co to za chińszczyzna ale roczek objezdziłem na nim.

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, po przeczytaniu tego wątku widzę że jazdy są nieprzeciętne z tymi wahaczami :dupablada. Jestem wręcz szczęśliwy z tego iż przejechałem ponad 40 tyś km na FEBI :) czeka mnie wymiana końcówek i paru wahaczy ale chyba nie zrezygnuję z tej firmy.

 

dodam iż mieszkam w Łodzi a tu drogi są masakryczne i do tego dwa sezony na 17' przejeżdziłem :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności