Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

namiary i datę następnego spotu o może wpadne jak czas pozwoli.pozdro

 

 

 

 

 

 

z tego co pamiętam to prawko powinienem gdzieś mieć.

 

 

 

Ps. dzięki za rade.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok, POBS powinien zwrocic Ci uwage na to, ze trzeba posty edytowac w miare mozliwosci a nie zamieszczac nowe, szczegolnie jak masz 2 na jednej stronie.POBS lubi edytowac, szczegolnie czyjes posty tak na marginesie.

Nastepny spot to chyba karting 19go, pozniej ostatni wtorek m-ca pod AKE (ACE CAFFE) pomiedzy chyba jest jakas impreza VW o ktorej pisal P(NUT) yo! wiec kazdy taki 'spot' jest okazja do spotkania sie o ile masz prawo jazdy :D

 

 

 

///bo zamiast ich nabijać wolę się podłączyć :D , a edytuję, by było zchludnie :P

już w UK ;) ///POBS///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKE

Ps.

Chcialem powiedziec ze Francuz dzis sie zamienil w Niemca :confused:

wtajemniczeni wiedza o co chodzi :P:p

Golf 3/4 cabrio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co sprzedałeś pługa? :P .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE no to pogratulowac Kamillo mon sinor:D To chyba pierwszy cabrio w naszje grupie no i :urodziny: . Ja mam jutro ,wiec bede czekal na zyczenia ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem powiedziec ze Francuz dzis sie zamienil w Niemca

wtajemniczeni wiedza o co chodzi

Golf 3/4 cabrio

 

No pogratulowac zakupu i o to chodzilo Kamil :super: a nie o jakis French Style :dobani:

 

Ja mam jutro ,wiec bede czekal na zyczenia

 

luke_t no to najlepszego :zdrowko: i :urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke Wszystkiego Najlepszego :urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zdaży się okazja żeby się spotkać ja chyba wybiorę się na GTI SHOW. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim za zlozone zyczenia :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke_t wszytkiego naj naj z okazji urodzin troche spozniony no ale cóż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Najlepszego kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też spóźnione . Wszystkiego najlepszego i duuuuuużo kasiory .:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laki - za zdrowie wypijemy w weekend jak nas chłopaki zawiozą :ok::urodziny: , co do życzeń też jest dział, ale nie będę zanudzał - sami wiecie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz POBSik, nie chodzi o to co gdzie powinno byc.

My tu w tej sekcji ZAGRaNICZNE stworzylismy jakby 'swoje' forum. Absolutnie nie chodz o jakies alienowanie sie tylko to, ze my mamy mala grupke i ta grupka zyje 'swoim' zyciem. Przyklad przeniesienia Grzsia tematu o kubkach do gadzetowni.KOMON, gdzie sens i rozum ? Niekomu nie zabrania sie odwiedzania ZAGRANICY ale takie i inne rzeczy dotycza tylko NAS,tak jest prawda. My mamy 'swoje' sprawy i tak bedzie. Wiec jzeli ktos ma pomysl na kubki i tyczy sie to tylko okreslonej grupy forumowiczow, czyli naszj, to powinno zostac to 'u nas' . Tak samo jest z urodzinami. Chodzi mi o male zrozumienie ze strony 'szefostwa' forum. Taki male :D i danie nam troszke wiecej swobody, wiem ze porzadek winien byc ale dla nas powinni zrobic wyjactk tylko z powodu ze jstesmy na EMiGRACJI :D

 

PS. Dzekuje jesze raz za zyczenia :706::564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym piszesz, to samo starałem się wytłumaczyć adminom; ;) zobaczymy z jakim skutkiem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tyle :506::506::506::506::506::506::506::506::506:... admin :dobani: (nie ty POBS).Dzieki chlopcy za starania ale wiecie jak jest z tymi szefami to jak Krzys Jezyna ze Szczecina szefowie wszystki szfow i tylko :568::568::568: regulami regulamin regulamin

Chcial chlopak dobrze to nie nie wolno!!!!:ban?:

Juz nigdy wiecej sie nie bede o nic dla nikogo staral bo widze ze nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz POBSik, nie chodzi o to co gdzie powinno byc.

My tu w tej sekcji ZAGRaNICZNE stworzylismy jakby 'swoje' forum. Absolutnie nie chodz o jakies alienowanie sie tylko to, ze my mamy mala grupke i ta grupka zyje 'swoim' zyciem. Przyklad przeniesienia Grzsia tematu o kubkach do gadzetowni.KOMON, gdzie sens i rozum ? Niekomu nie zabrania sie odwiedzania ZAGRANICY ale takie i inne rzeczy dotycza tylko NAS,tak jest prawda. My mamy 'swoje' sprawy i tak bedzie. Wiec jzeli ktos ma pomysl na kubki i tyczy sie to tylko okreslonej grupy forumowiczow, czyli naszj, to powinno zostac to 'u nas' . Tak samo jest z urodzinami. Chodzi mi o male zrozumienie ze strony 'szefostwa' forum. Taki male :D i danie nam troszke wiecej swobody, wiem ze porzadek winien byc ale dla nas powinni zrobic wyjactk tylko z powodu ze jstesmy na EMiGRACJI :D

 

PS. Dzekuje jesze raz za zyczenia :706::564:

 

 

Dobrze prawisz Luke_t po kiego grzyba nam sie w dzial zagraniczne wtryniaja skoro mamy swojego opiekuna grupy UK Pozdro dla niego :ok:

 

A tak apropos to co Pobs i reszta grupy smigacie na GTI FESTIVAL ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak apropos to co Pobs i reszta grupy smigacie na GTI FESTIVAL ???

 

Chobcy sie walilo i palilo lub moze raczej lalo jak z cebra w tym przypadku to ja bede juz mojej pieknej polowie obwiescilem i jedziemy takze do Niedzieli.

 

Juz nigdy wiecej sie nie bede o nic dla nikogo staral bo widze ze nie ma sensu

 

Omni nie bierz sobie tego tak bardzo do serca bo dla nas jest to wazne i widzimy w tym sens ze sie starasz i prosze zalatw te kubki PLEASE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz POBSik, nie chodzi o to co gdzie powinno byc.

My tu w tej sekcji ZAGRaNICZNE stworzylismy jakby 'swoje' forum. Absolutnie nie chodz o jakies alienowanie sie tylko to, ze my mamy mala grupke i ta grupka zyje 'swoim' zyciem. Przyklad przeniesienia Grzsia tematu o kubkach do gadzetowni.KOMON, gdzie sens i rozum ? Niekomu nie zabrania sie odwiedzania ZAGRANICY ale takie i inne rzeczy dotycza tylko NAS,tak jest prawda. My mamy 'swoje' sprawy i tak bedzie. Wiec jzeli ktos ma pomysl na kubki i tyczy sie to tylko okreslonej grupy forumowiczow, czyli naszj, to powinno zostac to 'u nas' . Tak samo jest z urodzinami. Chodzi mi o male zrozumienie ze strony 'szefostwa' forum. Taki male i danie nam troszke wiecej swobody, wiem ze porzadek winien byc ale dla nas powinni zrobic wyjactk tylko z powodu ze jstesmy na EMiGRACJI

świete słowa alleluja

z drugiej strony czy mogli byśmy miec jakiś swoj dział jak to mają województwa:

np anglia/irlandia a w tym np rozmowki, kalendarz imprez czyli co dzieje sie w uk i jakie są wieksze spoty, no i tematy dotyczące nas, bo w sumie spamujemy w jednym topiku i czasami nie wiadomo o co hallo, Pobs dało by sie coś takiego wymodzic zeby było super i wogole??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POBS ty lepiej dzialaj, bo zrobimy glosowanie i wybierzemy nowego przedstawiciela :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności