Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

nie pić DUŻO w sobotę

 

z tym nie piciem :zdrowko: to nigdy nie wiadomo u mnie napewno nie obedzie sie bez wychylenia kilku glebszych kileonkow za zdrowie mojej laski bo ma w sobote urodziny,ale nawet na lekkim kacyku przyjade :hyhy:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie nie spozniac !! Bedzie lepiej jak bedziemy tam wszyscy przed 10, tak zebysmy mogli zaczac razem, a nie ze jeden przyjedzie wczesniej, drugi pozniej. Wziasc sie w garsc i byc na czas ! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: to orzech o której wyjazd z ACE-a? A i wogóle jak z wyjazdem na Essen - patrzyłeś na promy, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cisza: Ja będę o 10-tej na miejscu

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TaK tylko dla przypomnienia , zeby nie bylo na miejscu rozczarowania. To jest arrive and drive i w dodatku first come, first serve. Nie mozna nic zabukowac niestety, wiec najlepiej by bylo gdybysmy sie tam spotkali jeszcze wczesniej. Pisze to po rozmowie z Orzechem, ktory mi powiedziel, ze oni ledwo sie zalapali i musieli czekac miedzy jazdami. Wiec jak bedzie, 10 czy wczesniej. Wiem ze niektorym bedzie sie ciezko wstawac :)

 

 

EDIT

Ja tylko zadalem pytanie. Ja jade wczesniej(9.30 postaram sie tam byc). Moze byc tak ze bedzie tlok, a moze byc tak ze nie bedzie. Bez paniki oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o której ? :cisza:

Bo ja już zgłupiałem (na 9-tą)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z kilkoma osobami, jedziemy z pod ACE o 8.40. (ci którzy jadą z londka) :?: Odległość od ACE-a - około 1 godz jazdy. Orzech ze znajomym, Marcin i Mandzynek +1 będą na bank. Jeśli ktoś się spóźni - widzimy się na trasie :ok: ewentualnie na miejscu :cwaniak:

 

:hurra: to pojeździmy :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede pod Ace 0 8.30 . Wiec do zobaczyska !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche pytanie z innej beczki. tylne prawe drzwi sa zablokowane udalo mi sie sciagnac poszycie boczne ale ta blacha juz nie chce zejsc. musze wyciagnac szybe czy co zrobic? moze ktos wie i pomoglby jutro otworzyc te pie****** drzwi bo juz sie zaczynam gotowac powoli a nie chce nic zepsuc.

pozdr :\ i do zobaczyska jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaradzi :vw:

do zobaczyska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to o której ? :cisza:

Bo ja już zgłupiałem (na 9-tą)?

Wilqu to ty bedziesz jechal do mnie czy jak bo ja juz totalnie nic nie wiem

gadalem dzisiaj z Orzechem i powiedzial mi ze mamy tam byc na 9.30 wiec jak chcesz jechac ze mna( ja jade swoim 406) bo Chris_dark3bg nie jedzie (slabo z sianem stoi czy cos) to daj mi znac :vw:

8.40 wyjazd ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka na go karty sie udala. Szkoda ze tak krotko !! :) Niedziel sie zaczela calkiem dobrze, zostalismy za3mani przez Policje, nie wiem dlaczego , bo jechalismy 110/70mph na autostradzie. Ja powiedzialem ze to nie ja, samochod mi zmienil kolor i mialem doczepione wasy, ale i tak mnie rozpoznali. Maja oko skurwiesyny. Teraz tylko czekac na wezwanie do sadu.

Wyscigi na torze odbywaly sie w szalonym tempie, duzo stluczek i zlaman karku, ktos tam zgubil kolo i generalnie duzo czrwonego swiatla( zatrzymany wyscieg)

tak sie wlasnie jezdzi z chlopakami :D:ok:

Teraz moge napisac z czystym sumieniem , ze kto nie byl niech zaluje. Ale moze nastepym razem sie wybierze. Zawsze to mozna przeciez poglebic nasze znajomoscie przez takie spotaknia, wymienic sie doswiadczeniami :rotfl: itd...

Calusy dla wszyskich

Do nastepnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja tez juz w domku po zajefajnej zabawie na kartingach :hurra: kazdy cisnal swojego gokardzika ile mogl i do zakretow wciskalo sie po 5 zawodnikow wiec kraksy byly non stop :rotfl: najlepszy byl Madzynek jak mu sie kolko od karta urwalo :rotfl: no i tak nam minelo 30 min szalenstwa chcielismy wziasc nastepne 15 min ale wszystko bylo zajete (jak dla mnie to gosciu mial nas dosyc i mowi jestescie CRAZY !!!) chyba nigdy wczesniej nie mieli tam takiej ekipy wariatow :ok:

Pozdro i do zobaczyska we wtorek pod ACE CAFE :padam:

 

Fotki :ok: WILQ

c2e333ed1e5ee5cbm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka na go karty sie udala. Szkoda ze tak krotko !! :) Niedziel sie zaczela calkiem dobrze, zostalismy za3mani przez Policje, nie wiem dlaczego , bo jechalismy 110/70mph na autostradzie. Ja powiedzialem ze to nie ja, samochod mi zmienil kolor i mialem doczepione wasy, ale i tak mnie rozpoznali. Maja oko skurwiesyny. Teraz tylko czekac na wezwanie do sadu.

Wyscigi na torze odbywaly sie w szalonym tempie, duzo stluczek i zlaman karku, ktos tam zgubil kolo i generalnie duzo czrwonego swiatla( zatrzymany wyscieg)

tak sie wlasnie jezdzi z chlopakami :D:ok:

Teraz moge napisac z czystym sumieniem , ze kto nie byl niech zaluje. Ale moze nastepym razem sie wybierze. Zawsze to mozna przeciez poglebic nasze znajomoscie przez takie spotaknia, wymienic sie doswiadczeniami :rotfl: itd...

Calusy dla wszyskich

Do nastepnego...

Mi tez sie podobalo i naprawde polecam.

Jechalismy z kolegami 2x15 min i mi jeszcze bylo malo,ale pan w recepcjii nie dal nam kolejnej szansy mowiac ze my mamy nie rowno pod sufitem wiec nie widomo czy jeszcze kiedys nas tam wpuszcza ale mam taka nadzieje.

Tak czy tak jak sie ociepli troszke to lecimy na ten duzy odkryty tor!!!Tam dopiero bedzie dobrze :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak ja zakonczylem zabawe na trzech kolach :D w sumie to i tak dlugo gokart dawal rade bo tyle kraks w w ciagu 30min pewnie w zyciu nie mial :P mielisy jeden dosc groznie wygladajacy wypadek ale wszyscy sa cali przynajmniej tak mi sie zdaje ;) aha chcialbym podziekowac mojemu tomtomowi bo troche za pozno mi powiedzial ze mam z drogi zjechac i dzieki tym uniknalem zatrzymania, bo zapewne bym tam z chlopakami cisnal ile wlezie i prawko by sie poszlo je** :P choc raz w zyciu to glupie urzadzenie sie na cos przydalo :D

dzieki za spotaknie i mam nadzieje ze na wiosne udamy sie na dwusilnikowe gokarty.

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jak zwykle pod ACE CAFE humorek dopisywal :rotfl: oplacalo sie podjechac,Grzesiu 'Czapeczka' powysylal kilka powiedzmy,ze fajnych filmikow kto byl to wie o czym mowie 'BABOON' chyba zaraz :563:

No i oczywiscie zakupilismy Kalendarzyki na 2008 ktore wykonal sam Mr Wilq'u :padam: moj juz wisi na scianie jest :ok:

 

A czaicie goscia 42218e397c29bd82m.jpg :rotfl:

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko jak zwykle pod ACE CAFE humorek dopisywal :rotfl: oplacalo sie podjechac,Grzesiu 'Czapeczka' powysylal kilka powiedzmy,ze fajnych filmikow kto byl to wie o czym mowie 'BABOON' chyba zaraz :563:

No i oczywiscie zakupilismy Kalendarzyki na 2008 ktore wykonal sam Mr Wilq'u :padam: moj juz wisi na scianie jest :ok:

 

A czaicie goscia Obrazek :rotfl:

 

Pozdro :vw:

Humorek dpopisywal bo tak mialo byc.A wiedzialem ze sie Tobie podobaly.Tylko tak mowiles ze mozesz tego ogladac, a tu popatrz :584: Mogles napisac o czyms innym a nie o Baboon bo normalnie :587: mi sie chce.

Nie no panowie Kalendarzyk na 2008 :super: moj tez juz znalazl swoje miejsce na scianie. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czaicie gościa

 

Ja się nie dziwię że go zatrzymali

 

a propos to pobs co z twoją stopą :niepewny::?????? :?????? :??????

 

i muszę sobie kupić pluszowego psa podobno są niezłe :rotfl::rotfl::rotfl:

 

i jeszcze jedno znalazłem coś takiego

http://www.uk-go-karting.com/track-details-15/Sandown+Park.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taki tor juz lepiej wyglada ale i tak bym proponowal na te profesjonalne sie zgrac.

aha wilqu nadal nie moge tej szyby wyciagnac :/ mocno ten kolek trzeba pchac bo nie chce szyby zbic a ten kolek ani drgnie no i ten drut od zamka tez nie chce sie ruszyc :/ help ;)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności