Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Orzech tak jak mowisz :cisza:

Uwiez mi ze bedzie dobrze ja to gwarantuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mysle ze trzeba do nich przedzwonic zanim pojedziemy i moze zabookowac jezeli sie da.Czy jest warto jechac na pol godziny ?? Ja osobiscie wzialbym 1h.

EDIT:::

Dzwonilem dzis na te kartingi,powiedziano m i ze arrive and drive jest od 9.30 do 12 jak sie nie myle. Za pierwsze 15min jest 15F, za nastepne 10F za nastepne 10F, wiec godzina jazdy wychodzi 45F. Mysle ze cena jest OK. nie mozna nic zobookowac. Kto pierwszy ten lepszy.(First come first served) Wiec proponuje wyjechac duzo wczesniej. Mozne nawet byc tam juz na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos

:cisza: Jestem za godziną 10 żeby tam być , a nawet wcześniej ale to juz do uzgodnienia

 

:ok:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój głos

:cisza: Jestem za godziną 10 żeby tam być , a nawet wcześniej ale to juz do uzgodnienia

 

:ok:

 

:vw:

Moi aussi :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie wzialbym 1h.

 

Po godzince tej zabawy bedziesz tak wyj... ze nie wrocisz swoim VW do domu :rotfl: co do czasu jaki wezmiemy zobaczymy na miejscu jak kondycja co poniektorych ;) mi dzien i godzina odpowiada (10-11) w sobote mam mala imprezke :564: 3-cie urodzinki :ok: mysle ze na kacu dam rade smigac tymi malymi potwokami

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jack68

też bym się pisał na imprezkę (choć jest troszkę niepewności co do mojej obecności )

 

co do czasu popieram orzecha69 zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandzynek - mam nadzieję że na nowym zawieszeniu jak w bajce :ok:

Przy okazji - dopisałem Cię do listy :ok: na Niedzielę :)

 

Orzech - jak masz jeszcze jedno miejsce w autku to Marcin pisze się z nami :ok: na Essen :evil: daj znać :)

 

Omni81 - nie szalejcie bardzo w drodze do PL-a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,tez sie pisze. Nie wiem czy wyrobie sie na 10.00 bo niestety pracuje :[ ale coz czuje, ze akurat tego dnia bede sie zle czul i nie pojde do pracy :hyhy: .Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak we wrzesniu w West Wittering,zajechalem na miejsce zdeka spozniony, a tam juz nikogo nie bylo oprocz chlopakow z Audi :kwasny: minalem kilka paskow,golfow na PL blachach po drodze.. No ale coz mam nauczke :wstyd: Cos czuje, ze damy czadu na tych kartach :hyhy: Moze uda mi sie zwerbowac kogos,duzo jezdzi naszych rodakow paskami ale chyba nie maja pojecia ze jest http://www.forum.vw-passat.pl MAM JEDNO PYTANKO SKAD WZIAC WLEPE??? Co prawda zaniedbalem troche swoj udzial na forum ale niedlugo to sie zmieni. Pozdro dla wszystkich klubowiczow! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlepa od pablo 2004 on ci poda detale itd. W sumie to jak będę w grudniu w PL, to jeśli ktoś chce zamówić, a nie jedzie na święta, to niech mi da znać a przywiozę po nowym roku. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orzech - jak masz jeszcze jedno miejsce w autku to Marcin pisze się z nami na Essen

 

Siema Pobs gadalem z chlopakami co i jak ale jeszcze nie bylo konkretnej odpowiedzi co do wyjazdu do Essen ja raczej smigam :ok: trzeba booking bilety na prom !!!

U mnie w aucie mam jedno wolne miejsce jak cos :vw:

 

To co panowie do naszego Grand Prix Gokardow jescze tylko dwa tygodnie :hurra::hurra:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nie jest wolne :hyhy: zerknij na bilety promu, to się rozl. na najbliższym spotkaniu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska spicie? Dlaczego jest tak malo chetnych? :kwasny: Mam pytanie, czy gdybym sie nie wyrobil na 10 to co wtedy? Bede chyba niestety musial isc na chwile do pracy :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jest tak malo chetnych? :kwasny:

A jak myślisz ?

Bo się ludziki nie zgłaszają :hurra:

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jest tak malo chetnych? :kwasny:

A jak myślisz ?

Bo się ludziki nie zgłaszają :hurra:

Pozdro :vw:

 

TO NIECH SIE ZGLASZAJA!!!

 

Ale ze mnie gapolec,mialem juz napisac, ze przepraszam ale poziom alkoholu we krwi po wczorajszej imprezie nie pozwala mi na to zeby dzisiaj jechac, a tu masz przeciez to za tydzien :mur: kiurde juz wiecej nie pije :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam odnośnie wyjazdu? spotykamy się pod acem? czy na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam odnośnie wyjazdu? spotykamy się pod acem? czy na miejscu?

 

Jak dla mnie moze byc pod Ace Cafe :ok: albo odrazu na miejscu na gokardach

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam odnośnie wyjazdu? spotykamy się pod acem? czy na miejscu?

 

Jak dla mnie moze byc pod Ace Cafe :ok: albo odrazu na miejscu na gokardach

 

Pozdro

:hurra:

 

A ja nie wiem gdzie mi pasuje bo do konca nie wiem gdzie jedziemy czy na kryty czy na jaki??

Co do jazdy to tez nie wiem czy bede mogl jezdzic bo wczoraj sobie noge zlamalem :mur: (dokladnie jakas kosc w stopie) i smigam sobie o kulach,ale bede napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam odnośnie wyjazdu? spotykamy się pod acem? czy na miejscu?

 

Jak dla mnie moze byc pod Ace Cafe :ok: albo odrazu na miejscu na gokardach

 

Pozdro

:hurra:

 

A ja nie wiem gdzie mi pasuje bo do konca nie wiem gdzie jedziemy czy na kryty czy na jaki??

Co do jazdy to tez nie wiem czy bede mogl jezdzic bo wczoraj sobie noge zlamalem :mur: (dokladnie jakas kosc w stopie) i smigam sobie o kulach,ale bede napewno

 

omni81 ja będe u ciebie tylko powiedz mi o ktorej i spotkamy sie z nimi na M1

to jest tu http://www.multimap.com i kodzik HP20 1DB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam odnośnie wyjazdu? spotykamy się pod acem? czy na miejscu?

 

Jak dla mnie moze byc pod Ace Cafe :ok: albo odrazu na miejscu na gokardach

 

Pozdro

:hurra:

 

A ja nie wiem gdzie mi pasuje bo do konca nie wiem gdzie jedziemy czy na kryty czy na jaki??

Co do jazdy to tez nie wiem czy bede mogl jezdzic bo wczoraj sobie noge zlamalem :mur: (dokladnie jakas kosc w stopie) i smigam sobie o kulach,ale bede napewno

 

omni81 ja będe u ciebie tylko powiedz mi o ktorej i spotkamy sie z nimi na M1

to jest tu http://www.multimap.com i kodzik HP20 1DB

A na ktora tam mamy byc???

w razie co to wszyscy maja telefony i zawsze mozna sie dogadac!!!! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tmacie :ok: 10.00 więc nie spać mi, i nie pić DUŻO w sobotę :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności