Skocz do zawartości
Gość majki123

korekta przebegu przy pomocy programu polski VAG 2.5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majki123

Posiadam od tygodnia program do diagnostyki komputerowej polskivag 2.5. Ale mam problem jak przy pomocy tego programu dokonać korekty przebiegu. Przeglądałem już różne fora ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc ze szczegółowym opisem jak to zrobić,proszę o odpowiedź na e-mail . Z góry dzięki i pozdro dla forumowiczów. majki123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

Pewnie malo kto bedzie chcial Ci odpowiedziec, poniewaz pierwsze co przychodzi do glowy to 'oho! Kolejny amator krecenia licznikow i rownania ich do 'wzorcowych' przebiegow :krzeslem::cisza::dobani::wpale: '

Sam kabelek i polskivag 2.5 na szczescie nie wystarcza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie ma złe zamiary.

 

Ja np zastanawiam się czy nie cofnąć licznika celem lepszego ubezpieczenia.

Bo EuroTax jest głupi i agent ubezpieczeniowy wycenił do AC mojego Passata 2003 (pażdzernik - model 2004) Kombi AVB Comfo + Navi + Parktronic - stan dobry na 32 tys zł. Tylko dlatego że przebieg ma 178 tys. Sprowadzony z Niemiec. A przecież on jest wart więcej - tak z 5-6 tys o ile się orientuję.

Oczywiście przed odsprzedażą przywrócę licznik do stanu pierwotnego lub rzetelnie poinformuję nabywcę. Tyle że ominę głupotę ubezpieczalni i będę mógł ubezpieczyć na rynkową wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam kabelek i polskivag 2.5 na szczescie nie wystarcza :]

tak jak napisał kolega... musisz mieć dedykowany kabelek do tych rzeczy i odpowiedni program... nie wierz w to co wypisują sprzedawcy w allegro ;) możesz się zalogować do licznika a i tak nie zmienisz jego przebiegu przy tym programie i kabelku ... na szcęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
Tyle że ominę głupotę ubezpieczalni i będę mógł ubezpieczyć na rynkową wartość.

 

Tyle, ze pozniej modl sie, zeby ubezpieczalnia (PZU np. czasami tak praktykuje) nie zechciala zweryfikowac przebiegu np. w bazie VW. I wtedy wyplaca ci odszkodowanie mniejsze o te kilka tysiecy (mimo, ze ty uznales, ze auto jest warte wiecej).

Kombinowac mozna, ale trzeba madrze kombinowac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Oczywiście przed odsprzedażą przywrócę licznik do stanu pierwotnego lub rzetelnie poinformuję nabywcę.

hehe, juz to widze :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym to mozesz tylko adaptacje przebiegu zrobic majac fabrycznie nowe zegary - fabrycznie, nigdy nie dotykane zadnymi tam innymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności