Skocz do zawartości
Gość mak002

climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mak002

co to może być? po włączeniu zapłonu na klima troniku migają mi wszystkie funkcje czy to może być brak czynnika w klimie czym taki brak może sie charakteryzować?? proszę o porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystąpiła usterka . w celu zdjagnozowania naciśnij jednocześnie przycisk temperatury + i off na dwie sekundy i wyświetlą ci się kody usterek przyciskiem temp+ przechodzisz do następnego kodu potem naciśnij ponownie temp+ i off na dwie sekundy aby skasować usterki

z tego co wiem to niema usterki braku czynnika w klimie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najczęściej uszkodzony skraplacz klimy(dziurawy) często nazywany chłodnicą klimy lub dekompresorem no i gaz poszedł sobie w.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak jak wyżej kolega sie wypowiedział, małe ciśnienie czynnika, a skąd ci uciekł to już musisz sam zdiagnozować, przeważnie uszkodzeniu ulega skraplacz ja właśnie nastrajam sie psychicznie do samodzielnej wymiany skraplacza, a tak przy okazji w niedziele wybieram sie do twojego miasta i chop przez granice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

no to zapraszam do mojego pięknego miasteczka. a tak na poważnie to bylem dzisiaj na diagnozie z klima wszystko jest ok jest czynnik i ciśnienie ale wysiadł mi SILNICZEK KROKOWY OD REGULACJI KLAPY POWIETRZA taki mały w kształcie pudelka zapałek koloru czarnego z jakoś klapka ponoć. proszę jakby ktoś miał taki to od razu kupie. pomocy gdzie można taki dostać.znajduje sie on w tunelu pod schowkiem tym co znajduje sie pod radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to ten co wychodzą z niego przewody od podciśnienia ?? czytałem na tym forum że ktoś to wyjmował i czyścił bo było w środku sporo rdzy i jakaś sprężynka nie odbijała, mi jak mechanicy przy wymianie nagrzewnicy pomylili wtyczki od klimatronika to te właśnie urządzenie zaczęło strasznie trajkotać po zamianie wtyczek wszystko wróciło do normy,

 

czy jest u ciebie jakiś szrot?? bo jeśli nie ma to mogę podjechać u siebie i zapytać sie czy by nie mieli takiego czegoś to bym ci podrzućił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

nie ma u mnie żadnego szrotu i tu jest ból. widać ten silniczek od strony pasażera gdy sie schylimy i odkręcimy plastik ten boczny od tunelu podobny do pudelka zapalek kol.czarny dlugosc moze 3-4 cm a wysokosc 1,5 a u gory jego jest taka mala dzwigienka. i wychodzi od niego taka tasma z przewodami.mam klimatronik a nie mam pojecia czy od innych może to pasować. ale jakbyś cos mi znalazł to bede tobie wdzięczny.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności