Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

jakie amorki do passka ? tył..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek_utg

Witam, no wiec nadszedl kres wymiany amorkow z tylu bo juz piszcza jak sie auto obciazy .. i teraz takie pytanie jakie polecacie amorki ? prosze wziasc pod uwage ze pasek jest ladowany towarem i jest obciazony ... wiec czekam na oferty :) Pozdrawiam . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na zadek wstawialem olejowo-gazowe Kayaby i sprezynki wzmocnione firmy D&D resory, na zestaw nie narzekam a mam juz go caly rok, amorki kosztowaly 150zl szt a sprezyna 95zl szt + przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sachs i pamietaj o odbojach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem olejowe Kayaby, 100zł szt. plus 75zł odboje za komplet. Fakt faktem czasami mam wrażenie ze jednak mi dupeczka jest za miękka, ale to nie wina amorków. Ale to moze wina sprężynek bo nie wymieniałem przy okazji amorków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twardosc zalezy od sprezyn, wlasnie dlatego ja wzialem wzmocnione do wersji kombi (z allegro) a od amorkow zalezy przyczepnosc i przechyly (aby auto sie nie bujalo, trzymalo sie drogi i nie skakalo jak pileczka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem na sachsa olejowe (80-90zł/szt), do tego nowe sprężyny wzmocnione kombi (ok 100zł/szt), odboje i osłony sachsa (carkit za kilkadziesiąt zł) i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bondzior

Ja w swoim kombiaku mam 4 sztuki gazowo olejowe QH(około 140 zeta za szt) zrobiłem na nich już około 80 tys km i są ok (sprawność na diagnostyce 82%) ostatnio strzelił mi jeden z tyłu więc do wymiany poszły oba. Załozyłem znowu takie same. w poprzednim aucie tez jezdziłem na takich wytrzymały okiło 140 tys km (do sprzedarzy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności