Skocz do zawartości
Gość passat-radom

[Archiuwm]Spot Radom - Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość passat-radom

Jest propozycja zorganizowania spotkania Radom - Lublin. Jakie są Wasze opinie? Ja jestem z Radomia, a mój kolega z Lublina (również tu zarejestrowany). Chcielibyśmy wspólnie z forumowiczami zainicjować działanie regionalnego klubu miłośników Passata (szczególnie B3, ale nie jest to warunek). Kto się przyłączy...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qba_lublin

Ja już sie przyłączam :) Czekam na propozycje i termin zjazdu. Już jest nas dwóch, czekamy na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcza troche daleko do Lublina :644:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qba_lublin

Jest w planie zorganizowanie zjazdu passaciarzy z Radomia i Lublina (posiadaczy B3) i nie tylko. Czekamy na chetnych, termin i miejsce ustalimy, tak żeby wszystkim pasowało. ZAPRASZAMY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze skarzyska od radomia jakeis 40km w kierunku kielce - tez sie pisze na jakis spocik byle bylo w miare niedaleko ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Ja też się piszę mam bliżej niż do Wawy a i w Radomiu częściej bywam niż w Wawie :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja bym był :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial wolne to do radomia daleko nie mam a wiec bede, tylko kiedy cos planujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat-radom

Widzę, że jednak są szanse na spot w Radomiu lub Lublinie. Myślę, że trzeba kombinować w okolicach jakiegoś weekendu w maju, bo kwiecień już bardzo napięty. Pewnie i pogoda będzie już w miarę. Tak więc czekam na jakieś propozycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333

ja tez sie dolaczam i chetnie pojawie sie w lublinie. moze jeszcze ktos dolaczy...

piszcie jak ustalicie jakis termin, moze koncowka weekendu majowego, czyli np sroda 3 maj, albo pozniej jakos...

 

pozdrooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malard

witam

Nie jestem jeszcze pełnoprawnym klubowiczem ale z chęcią poznam ludzi spod znaczka VW.

Dajcie bliższe namiary na miejsce i termin, pracuję w stolicy w systemie zmianowym ale postaram się przybyć. Czy nasze ładniejsze połówki zabieramy na spocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat-radom

Spot będzie zorganizowany raczej w Lublinie ze względu na większość osób deklarujących przybycie właśnie z tamtych terenów. Miejsce i termin (któryś z weekendów majowych) są w trakcie ustalania. Jeżeli są konkretne propozycje co do miejca spotkania - czekamy na informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin

jozko, WItam!!! ja jestem z Ostrowca i chetnie bym sie pisal na jakiegos spota w radomiu, w koncu to troche blizej, do Radomia mam 60km, to troche blizej niz do w-wy czy na warmie lub mazury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio

Czy dzień 26 maja (piątek) w godzinach wieczornych pasuje Wam na spotkanie się w Lublinie? Miejsce jeszcze do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

:641: Ja jestem za !!! :640:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio

Pit, A jakie miejsce na spot proponujesz? Ja nie jestem z Lublina, dlatego pozostawiam tą kwestię rodowitym Lubliniakom :) W tym momencie jest nasz trzech. Czekamy na kolejne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

:628: Kurcze sam nie wiem może na parkingu przy OBI na Al.Krzśnickiej, tam z boku jest parking zawsze prawie pusty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio

Pit, a może na parkingu przy E. Leclerc? Tam też wydaje mi się, że pustawo. Mamy jeszcze chwilę, więc coś się konkretnie ustali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malard

Szkoda ale 26-go nie dam rady - pracuję.

Bawcie się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fisio

malard, a kiedy byś ewentualnie miał czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności