Skocz do zawartości
Gość Paczoltm

[ elektryka/elektronika] Renowacja pompki od centralnego zam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paczoltm

Witam.

Mam problem z pompką centralnego zamka , a dokładnie z silniczkiem, który uległ spaleniu. Musiało go nieźle przypiec bo osłona prawie w całości uległa stopieniu.

Czy ktoś z was wymieniał może ten silniczek na inny np: silniczek z mechanizmu wycieraczek czy coś w tym stylu. Jeśli macie doświadczenie w tej sprawie to bardzo proszę was o pomoc i informację, jaki i od czego najlepiej tam silniczek umieścić.

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecał jednak znalezienie całej pompki na szrocie czy na allegro, 100-150zł i po kłopocie, zabawy z przekładaniem, dopasowywaniem silniczków może być co najmniej nieopłacalna czy też nieefektywna, moim zdaniem już nie te czasy stosowania substytutów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram zdanie z poprzedniego postu, ja u siebie zeminilem (koszt 100zl Allegro)

po spaleniu zawartosc wyglada tak jak ponizej i powiem szczeze ze ciezko cos tam upchnac, a poza tym silniczek od szyberu lub wycieraczek jest zbyt mocny, wielki i silny aby go uzyc w tym celu

f_DSC00063m_b2d3612.jpg

f_DSC00064m_c2393d0.jpg

f_DSC00065m_136331a.jpg

silniczek od szyberu wraz z mechanizmem

f_DSC00066m_f17284e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r.netis

u mnie też się spalił .... nawet nie próbowałem go rozbierać bo sie nie dało - jedna masa stopionego plastiku .... szrot i po sprawie ...

 

 

PS. Znalazłem całekim nóweczke wraz z "opakowaniem" .... cena nawet nie zabiła a cała pompka wyglądała jakby z ASO była :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności