Skocz do zawartości
Gość Paweł Mikulski

Głośniki w drzwi B3 jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

ani buszmen, ani ten pingpong :P nie trzymaja podanych parametrow, jak chcesz cos za ok 120 zł to kupuj phonocary, jak mocowanie nie podpasuje to zrobisz sobie je sam z mdf-u ktorego koszt na dwie sztuki to 7 zł :) a są to juz dobre głosniki, jak za 150 to signaty-same wooferki, jak za 200 to juz naprawde fajny zestaw helix db 62.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc - kupuję phonocar, dam znać jak się sprawują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

zaciekawil mnie temat i znalazlem te phonocary i tak z czystej ciekawosci chcialem sie zapytac czy ktos te modele posiada lub czy moglby cos o nich tresciwego napisac . czy jest az tak duza roznica w dzwieku miedzy tymi dwoma modelami?????

 

1 http://www.allegro.pl/item394856913_phonocar_pro_tech_2696_hi_end_wysylka_24h_f_vat.html

 

2 http://www.allegro.pl/item398765272_phonocar_vw_golf_passat_leon_fabia_itd_glosniki.html

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dokładnie taki zestaw jak ten drugi, jutro powinien być to coś Ci powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi jest spoko jak za taką cene, a pierwszy to zestaw współosiowy, nie bardzo mozna je porownywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszły te phonocary dziś ("lekkie" opóźnienie poczty, lol)

zamontowałem

włączyłem radio i... szału nie ma, IMO fabryczne nokie miały głębszy bass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabryczne mają bardziej dudniący bas, mdły i nie wyraźny przewazający w paśmie, a phono grają tak jak trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, że odświerzam temat.

Mam pytanko. Mam passata B3 kombi i chciałbym zamontować głośniki do drzwi z przodu, lecz nie mam tam miejsca na głośniki. Czy kieszenie z sedana będą pasować do kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kieszenie z sedana będą pasowac do kombi. i jeśli masz fabryczne radio to szukaj głośników fabrycznych albo innych nowych ale z lekką membraną i miękkim zawieszeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem po aukcjach i nie znalazłem, może ktoś ma takie kieszenie z miejscem na głośniki do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz kieszenie ze schowkami, otworz schowek i zobacze ze miejsce na glosnik jest ale musisz pozbyc sie schowka. ja sam szukam boczkow z miejscami na glosniki ale ciezko chyba dam sobie spokoj i sam komory sobie zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzam temat !!

Jakie glosniki wsadzic na przod do paska b4 sedan (chodzi mi o drzwi i na kokpicie ) .. Jak mozecie to dajcie linki ciekawych glosniczkow w cenie 200-300zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie chcesz w rozmiarze 16,5 wszzystko zalezy od kosztów. z tego co wnioskuje to ani nie wygluszasz drzwi ani nie podpinasz tego pod wzm wiec roznicy jakiejs mega w dzwieku nie bedzie. a wogole jesli chcesz to podpiac pod radio to szukaj ponizej 200zł. bo te drozsze i tak pod radiem swojego nie zagraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie chce kupic dobre radyjko i całkiem fajniutkie glosniczki na przod nawet do 400 zl max i przy okazji mysle ze wyglusze dzwi a za jakis czas ( po dziesiątym ) kupuje wzmacniacz .. tylko wszystko po kawałku bo mnie nie stac zeby zamontowac car audio w jeden dzien .. to jak mozesz to poradz mi jakie glosniki zakupic :confused:

Myslalem nad firmą Hertz . dobra jest ??

PozwraVWiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma dobra, jednakze nie kazdemu przypasuja ostre wysokie z nizszych serii.

 

Jak dla mnie dopiero seria HSK gra przyzwoicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Ci Helixy Dark Blue 62.1, sam takie miałem w b3 i nie potrzebny był mi żaden sub :) Drzwi wygłuszyłem wg. instrukcji zamieszczonej na forum i wszystko ładnie mi grało, Helixy zagrają Ci ładnie pod samym radiem, a jeszcze lepiej pod wzmacniaczem i nie musi być jakiś mocny. Z passata głośniki już powykręcałem, bo Passek poszedł w ludzi, ale głośniczki zostawiam do nowego samochodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm .. to teraz mam taki mętlik w glowie ze szok .. juz sam nie wiem co kupić . to te Helixy dobry bas maja bo mam zamiar słuchac muzyki techno i niedlugo kupie wzmacniacz jak cos ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja się nie spodziewałem takiego basu z tych głośników, jak za taką cenę to nie wiem czy coś lepszego znajdziesz. Słyszałem, że hertze w podobnej cenie są też dobre, ale nie miałem przyjemności odsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hertz to dobra firma z tego co wiem ale tweetery podobno strasznie nie przyjemnie graja. helixy mi sie podobaja i sa cenowo tansze tylko troche W maja za mało ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności