Skocz do zawartości
Gość patriko

Poszukuje chetnych - wymiana podświetlenia zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patriko

Hej, poszukuje osoby, bądź firmy który podjęłaby się wymiany podświetlenia zegarów i reszty przełączników z zielonego na niebieskie w moim pasku. Oczywiście odpłatnie, Jeśli napisałem nie w temacie to przepraszam i godze sie z usunięciem mojego posta :( ale mimo wszystko proszę o pomoc...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karolczak

za rosadną cenę też bym sie pisał do takiego przedsięwzięcia. zawsze fajniej z niebieskim zreszta pewnie jak większość kolegów ma bo chyba nieliczni maja zielone?? ja bym rowniez zmienił!!!

MAMy tu Takiego Speca????

I ewentualnie koledzy którzy maja rownież zielone i chccieliby miec niebieskie. zgłaszajcie sie :vw:

i taka robota najlepiej okolice wawy :hurra: pozdrawiam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie,żeby ktoś się na to pisał,bo zarobek znikomy,a ryzyko duże :( w momęcie uszkodzenia zegarów,trzeba przeszczepiać immobilizer :(

 

Ale robota naprawde jest banalna.wystarczy przelutować diody z uszkodzonego zegara,

Ja zostawiłem sobie zielone wskaźniki

Ps nie zapomnijcie o klimatroniku jego też trzeba przerobić

:)

 

Dokładam pare fotek

zegargd5.jpg

zegaryfi3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karolczak

Ach może ktos sie skusi do takiej roboty jakby było pare samochodów to zawsze cos. jest tu taki kolega który przerabiał w octavi na białe więc w pasku również by to zrobił. tylko czy komus bedzie sie chciało bawić. a ja wole sie nie dotykac tak jak piszesz piotrmag1 zeby czegos nie uszkodzic. ale efekt jest fajny cieszy oko :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patriko

Już nawet nie chodzi o znikomy zarobek bo zapłacić za to można normalnie, bynajmniej ja nie szukam super taniego rozwiązania, chce po prostu to mieć zrobione dobrze :) i nie moimi rękoma bo nie znam się na tym WOGÓLE

 

no panowie może ktoś się skusi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

A ja doszedłem do wniosku, że wszyscy mają niebieskie i niebieskie, a osób z zielonym podświetleniem jak na lekarstwo, więc postanowiłem zostawić zielone- przynajmniej mój passat będzie choć trochę różnił się od innych. I prawdę mówiąc wieczorem/w nocy zielone lepiej mi podchodzi niż niebieskie, ale to kwestia upodobań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdu

witam !

 

powiem tylko, że mi wymiana podświetlenia w cały samochodzie zajęła kilka dni.

zabawy z tym miałem trochę.

Kupiłem niebieskie diody, licznik z niebieskim podśw. na allegro i .... efekt końcowy super.

 

P.S. polecam wszystkim cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, fajnie to wyglada tylko mi sie wydaje ze ten niebieski to taki jakis słaby kolor No chyba ze to tak na fotce widac Ale :ok:

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski00012, Fotka tak wyszła :) .Było jeszcze jasno i dlatego taki efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na orginalnych led'ach to nie bedzie tanie :) bo taka leda kosztuje jakieś 3zł/szt :) w sam climatronic idzie o ile pamietam 22 sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Czestochowie jest serwis ktory to robi.

Wiem bo brat jest w OCP i oni tam jezdza. Kolory do wyboru do koloru. Robia to w kilka godzin.

Dowiem sie dokladnie o namiary i napisze bo w sumie tez bylbym chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autofan

Wątek dość stary, przez przypadek natknąłem się na niego.

Jeśli ktoś nadal jest zainteresowany, profesionalnie zajmuje sie takimi przeróbkami, zmiana na dowolny kolor w każdym samochodzie.Zainteresowanym mogę przesłać fotki.

kontakt GG 4819388

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eśli ktoś nadal jest zainteresowany, profesionalnie zajmuje sie takimi przeróbkami

 

ehh ... żeby ktoś z mojego regionu ... też jestem zainteresowany ( wymianą lub chociażby tym, by ktoś udzielił mi dość dokładnej instrukcji wymiany - elektronik ze mnie żaden )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak:

http://www.passatplus.de/umbauten/beleuchtung/tacho/3b/index.htm

Ja u siebie w radiu zmieniałem diody, to jest trochę zabawy, ale efekt jest super. Kolor był zielony, a teraz współgra z resztą podświetlenia.

img0139t.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
z zielonego na niebieskie
... też jestem zainteresowany

Tylko po co? Nie szkoda to roboty i kasy? Przecierz efekt jest żaden... Kup sobie lepsze paliwo lub klocki hamulcowe za te pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo jest ładniejsze. Dla Ciebie to może nie ma różnicy, bo i tak masz czerwone, więc nie masz porównania. Mi osobiście takie detale przykuwają uwagę i jeżeli coś zobaczę i mi się spodoba to staram się zaadoptować takie rozwiązanie.

Koszt diod mały, a robota to sama przyjemność, jeżeli ktoś lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności