Skocz do zawartości
Gość Damian

VW Sharan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomisio

mam szarańcze 2004, z chłodzeniem wnętrza nie ma żadnego problemu, przykład dzisiejszy dzień 30 stopni ul. Bitwy Warszawskiej wawa korek, climatronic nastawiony na 25 stopni i wszystko ok, jade sam więc drugiej strefy (czyli tyłu) nie odpalam, wszystko wporządku, więc duże szyby nie przeszkadzają, jedyny problem jaki zuważyłem to bardzo gruby słupek przedniej szyby już raz trafiłbym pieszaka trzeba uważać, no i jeżeli chodzi o mechanike pztrzcie jakie macie normy oleju bo można sobie niezłe kuku narobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt podobny problem jest w Oplu zafirze. słupek przy drzwiach jest spory i dla niewprawnego oka może przysporzyć problemu. Trzeba uwazać a piechurów nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znacie jakies strony klubowe o sharanie? lub forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie alhambry na wypasie, skóra, klimatronik, full elektryka mogę powiedzieć, że komfort lepszy niż w pasku.Zdecydowanie mniej się przechyla na zakrętach niż myślałem, super się prowadzi, cichutko mimo dieselka (avf chyba, o ile dobrze pamiętam) a co do wymiarów to nie przesadzajmy, aż tak dużo większa od paska w kombi nie jest :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brevka

już jutro na targach w Genewie premiera nowego VW Sharan :

 

Światło dzienne ujrzały pierwsze, oficjalne zdjęcia siedmio-osobowego modelu Volkswagen Sharan, którego premiera będzie mieć miejsce już jutro w Genewie. Jak wszystkie ostatnie pojazdy z logiem VW tak i ten dostał przedni pas prawie przeszczepiony od modelu Golf VI. Samochód mimo swojego rodzinnego charakteru ma agresywną stylistykę, na którą składają się ostre przetłoczenia czy mocno zarysowane linie, nie ma żadnych wątpliwości co to za samochód ani którym generacjom w swojej rodzinie jest współczesny. Nadwozie urosło w każdym kierunku, pojazd został wyciągnięty (o 220mm) i poszerzony (o 92mm), obecne gabarytu Sharan to 4850mm długości, 1902mm szerokości oraz rozstaw osi 2920mm. Przedział załadunkowy pomieści od 711 do 2297 litrów bagażu zależnie od położenia lub złożenia tylnych kanap. W gamie silnikowej pojawią się benzynowe TSI 1400cm³ (140KM) oraz 2000cm³ (200KM) a także wysokoprężne 2000cm³ TDI w wersjach 140KM i 170KM. Z silnikami będzie współpracować skrzynia manualna lub DSG.

 

źródło i galeria:

http://autofoto.pl/blogs/brevka/archive/2010/03/01/vw-sharan-ii-w-genewie.aspx

 

500x333.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + za "jeżdżace" tylnie drzwi. Poprzednim dwóm generacjom tego bardzo brakowało. W końcu to rodzinny VAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć sharanem (rok 2001) wiele razy (samochód taty), i w porównaniu z passatem jakość wykończenia wnętrza jest okropna, jest dość usterkowy (pierdoły, ale denerwują).

Jest za to ogromny w środku, z racji tego, że siedzimy wysoko łatwo nim manewrować, jest wygodny. Dzięki wysokiemu zawieszeniu żaden krawężnik nie jest nam straszny, ale przy szybkich łukach nigdy nie wiadomo jak sie zachowa. Ogólnie samochód godny polecenia osobom, które potrzebują wielkiego wygodnego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie adekwatna co do nudnego ale solidnego wyglądu to jestem na tak, ale jeśli będzie hiper drogi to wolałbym s-max lub galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności