Skocz do zawartości
Gość tryku

po wymianie rozrzadu spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tryku

witam serdecznie

na wsepie chce zaznaczyc ze nie jestem w temacie poniewaz ostatnie moje auta to mercedesy a od jakis trzech tygodni jestem posiadaczem paska 1998 rok 1.9tdi 66kw tak wiec zostawilem auto u mechanika ktory ma naprawde dobra opinie wymiana rozrzadu plynow itd. wczoraj odebralem auto i od razu zauwazylem spadek mocy tak jak by turbinka nie pracowala oczywiscie przed wymiana bylo wrzystko ok tak wiec spowrotem do mechaniora a on na to ze do wymiany jakis zaworek czy cos takiego znajduje sie to nad turbo przy jakies gumie wczesniej jak jezdzilem to slyszalem jak to cos przy dodawaniu gazu bylo takie cykniecie nie zwrocilem uwagi czy teraz tez tak cyka bo auto od razu zostawilem zeby to zrobili jak sie nalezy , moim zdaniem to ze nie ma mocy jest spowodowane przestawionym rozrzadem jakie jest wasze zdanie , przepraszam za badzo molo fachowe okreslenia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle rozrządem co przestawiona pompa na rozrządzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100% zgadzam się z forsius,

Jedź na komputer VAG i sprawdź sobie ustawienie kąta pompy paliwa.To dość częsta objaw przy zmianie paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tryku
w 100% zgadzam się z forsius,

Jedź na komputer VAG i sprawdź sobie ustawienie kąta pompy paliwa.To dość częsta objaw przy zmianie paska

dzieki za zainteresowanie, nie jestem pewien czy odpowiedz wpisuje w dobrym miejscu jak zle wpisze to z gory przepraszam, sprawa z rozrzadem juz sie wyjasnila padniety byl ten zaworek o kturym pisalem jak go zwal tak zwal ale po wymianie jest ok szerokosci zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności