Skocz do zawartości
Jotes

Teleskopy klapy bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem już Polcary za 38zł w hurtowni w Krakowie. Chciałem te teleskopy jeszcze przed świętami, a gdybym kupił na allegro dostał bym pewnie po świętach. Mam nadzieję, żę będą się dobrze sprawować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyniosło cie nawet taniej jak na allegro,

a teleskopy muszą byc dobre :D

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem takie jak podawał r0mek, od tego samego sprzedawcy.

mają już ze 2-3 tygodnie, jak narazie sa ok.

z tym , że nie sa identyko takie jak na fotce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Panowie nie polecam siłowników formy TOPRAN, mam je od prawie roku i po kilku miesiącach użytkowania

zaczęły strasznie hałasować, a do tego ciężko zamknąć bagażnik bo stawiają duży opór.

Przejrzałem kilka postów i linków do aukcji i to co widzę to uniwersalne siłowniki zarówno do B3 jaki i B4.

Z tego co wiem to te z B3 nie podejdą do B4 ponieważ główka mocująca jest w B4 mniejsza, próbowałem

założyć używkę z B3 i nie pasowała. Zwróćcie uwagę na to przy zakupie bo może być znok... ;)

Ja kupiłem TOPRANY dedykowane do rocznika 94-96 i te już pasowały, ale są lipne więc szukam używanych oryginałów :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do hurtowni Wadowscy w Krakowie i powiedziali mi około 70zł za oryginały (1sztuka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to te z B3 nie podejdą do B4 ponieważ główka mocująca jest w B4 mniejsza, próbowałem

A mi nie chciały podejść z B4-ki bo główka była za duża, wychodziłoby że to w B3-ce jest mniejsza główka... dziwne co najmniej... może miałem coś modzone

Tak czy inaczej i tak pasują, wystarczy wykręcić blaszkę którą jest mocowana główka teleskopu do klapy i delikatnie pogiąć w imadle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW
Te pierwsze, to lifty (montuje sie je pod maske, żeby nie podstawiać tego pręta - maska sama się trzyma jak np.tutaj dsc09347.jpg:) )

Pozdrawiam!

 

 

 

co ciekawsze montuje się je pod orginalne śruby i dziury w błotnikach i masce.Mało,że duża radocha to i estetycznie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności