Skocz do zawartości
killer666

Brak podświetlenia tablicy rozdzielczej (ogólny)

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie świeci w środku (oprócz lampek oświetlenia wnętrza i kontrolek). Bezpieczniki za to odpowiadają?

Sprawdziłem chyba wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A regulacją natężenia podświetlenia deski już kombinowałeś? Może przy naprawie włącznika, o czym piszesz w innym poście, i ten problem rozwiążesz. Stawiam na tę regulację właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killer666, a może żarówki są przepalone - sprawdzałeś ??? - chociaż wiem że jest z tym trochę zabawy.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deviltomek

ja bym stawial na potencjometr przy włączniku świateł....może ma przerwe, lub moze wtyczka z włącznika dokładnie nie łaczy? żarówki raczej wszystkie naraz sie nie poprzepalały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
killer666, a może żarówki są przepalone - sprawdzałeś ??? - chociaż wiem że jest z tym trochę zabawy.

 

pozdrawiam !!!

 

Kilka dni wcześniej było, więc raczej nie przepaliły się wszystkie żarówki naraz. Chyba to jednak przełacznik regulacji natężenia. Sprawdzę.

 

O, dopiero teraz widzę, że napisałem to samo, co przedmówca :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie był podobny problem z tym, że podświetlenie zegarów znikało od czasu do czasu i w momencie, gdy nie było podświetlenia włączała się kontrolka świateł drogowych. Po przelutowaniu (obwodów, czy co tam jeszcze innego) przez elektryka wszystko działą , jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A regulacją natężenia podświetlenia deski już kombinowałeś? Może przy naprawie włącznika, o czym piszesz w innym poście, i ten problem rozwiążesz. Stawiam na tę regulację właśnie.

 

Tak! To była regulacja natężenia oświetlenia. Już działa. Dzięki! :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności