Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz koszt przesylki. Dobry trik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja mieszkam blisko miejscowości co on więc musiałby mi to samolotem chyba wysłać żeby tyle kosztowała przesyłka a przecież mógłbym sam przyjechać po części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w aukcji nie ma opcji odbior osobisty a kupujac je godzisz sie na warunki w niej podane,w tym na podane koszty przesylki, mimo ze sprzedajacy moim zdaniem poprostu sie 'walnal' wstawiajac sumy w niepoprawne okienka. Tak na marginesie sa to wahacze hart -wiem bo dzwonilem do typa mowi ze sa po 590 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w aukcji nie ma opcji odbior osobisty a kupujac je godzisz sie na warunki w niej podane,w tym na podane koszty przesylki, mimo ze sprzedajacy moim zdaniem poprostu sie 'walnal' wstawiajac sumy w niepoprawne okienka. Tak na marginesie sa to wahacze hart -wiem bo dzwonilem do typa mowi ze sa po 590 :)

 

W sumie wychodzi na jedno :lol Ale błąd jest oczywisty-tyle za przesyłkę to chyba z Afryki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba drogo jak na hart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chyba drogo jak na hart.

 

Jak na Hart'a cena mogłaby być chyba nieco niższa,ale to moje subiektywne odczucie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszałem, ze lubia pękac wiec za darmo bym nie wzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość się nie pomylił, wielu takie triki stosuje na alledrogo z cenami przesyłki. Ja odrazu podchodzę do takich typów nieufnie.

A tak poza tym za tą cenę wolałbym MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item970716188_wahacze_kpl_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_skoda.html

 

co myslicie o tym? wygladaja na mastersport. sporo osob wzielo.

 

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

 

Zagadka rozwiazana - brak drazkow w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w wahacze MS cały komplet (były tam również drażki) za 609 zł w sosnowcu, facet oferuje się na allegro. Jestem przed montażem tych wahaczy. Z tmyi allegrowymi LMO można się naciąć, z tymi sklepowymi też. ceny 100% pryginalnych TRW są po 1700zł i chyba bym je kupił jakbym chciał wydać takie pieniądze na zawieszenie. Dowiedziałem się też że na rynku wahaczy pojawiły się wahacze Monroe i podobno są trochę lepsze niż febi...cena też ok 1700-1800zł.

U mnie siadły tylko górne wahacze ale zmienie cały komplet, jak się będą sprawować zobaczymy. Nie liczę na cud, ale jeżeli do przyszłej wiosny to wytrzyma to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do doświadczonych, jeżeli diagnoza mechanika jest " wymiana górnych wahaczy i łączników" to lepiej i tak wymienić komplet z dolnymi czy dolne nie maja wpływu na ew zużycie górnych ? Z jednej strony brak kasy a z drugiej ryzyko kolejnych podmian i płącenie za robocizne ?? stąd moje pytanie.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do doświadczonych, jeżeli diagnoza mechanika jest " wymiana górnych wahaczy i łączników" to lepiej i tak wymienić komplet z dolnymi czy dolne nie maja wpływu na ew zużycie górnych ? Z jednej strony brak kasy a z drugiej ryzyko kolejnych podmian i płącenie za robocizne ?? stąd moje pytanie.

 

Pozdr.

 

Wymieniaj czym prędzej górne jeżeli już maja luz,bo wtedy cierpią też dolne.Co do wymiany dolnych-jeżeli są jeszcze OK to nie musisz ich wymieniać.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam dzis juz godzine tematy o wahaczach.. i nie moge znalezc.. prosze o podanie mi bo wiem ze byly podawane takie linki i osoby od ktorych warto i tanio mozna kupic wahacze Lemfordera

dziekuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tam tez zapytalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka co do wahaczy to podaje cene z Hurtowni mojej. TRW--górne wahacze 120 zł , Lemforder--140 zł ======TRW dolne 190-200 zł zalezy który.........., Lemforder--210-230 zł. , końcówki drążków kierowniczych --TRW-80 zł , Lemforder--110 zł. .Przykładowe ceny wachaczy Do B5 , A4 itp.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam takie pytanko jak wymieniać wahacze to odrazu wszystkie góra,dół czy tylko te które są najbardziej zużyte,może znacie też ceny dobrych zamienników na których można pojeżdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze moze link do kpl wahaczy lemfa z allegro sprawdzonych sprzedawców? sa nawet za ok 1200zl wdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządny klucz płaski oczkowy i normalnie odkręcasz śruby i wyciągasz. Jutro jadę na wymianę całego zawieszenia przedniego z L i P strony. Wahacze kupiłem za 800 zł ciekawe ile pojeżdżą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności