Skocz do zawartości
Carrey

Audio w 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w swoim pasku mam (po poprzednim właścicielu) radyjko ALPINE ze zmieniarką w bagażniku. Jednak mimo że to właśnie ALPINE to nie mogę powiedzieć żeby to grało zbyt rewelacyjnie (seryjne głośniki-8szt). W porównaniu z paskiem znajomka, który ma w nim radio BETA to u niego jest koncert a u mnie .. hmm.. powiedzmy walkman FIRST :D

Zastanawiam się nad włożeniem fabrycznego radyjka i mam takie pytanko...

Jakich modyfikacji musiałbym dokonać i co zakupić żeby włożyć do paska TO COŚ

 

Aktualnie mam radio wielkości 1DIN - czyli standardowe wymiary, nad nim mam climatronik a pod nim półeczkę. Czy musiałbym zmieniać ramkęcałego panelu, czy jak ??

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

char, ma rozsądną propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładanie navi to jest troszkę zabawy...

 

a konkretnie ta navi co podał do niej link char to badziew bez DX-a, koleś huśta się z nią na allegro już kilka dobrych miesięcy, w aukcji pisze że to navi DX, a jak widać po fotach nie ma na napisu MCD (jest niby zasłonięty numerem telefonu, ale tak naprawdę go tam nie ma)

 

Jeśli już skusił byś się na radio-navigacje to polecam dołożyć parę stówek i zainwestować w MFD np taką ->http://www.allegro.pl/item215109161_wersja_d_z_kodem_2_mapy_ideal_.html można do niej wgrać polskie menu i dołożyć mapkę 07/08 z polskim lektorem :ok:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę szukam czegoś w miarę nie drogiego i dobrze grającego. Chodzi mi głównie o granie (nie mylić z umc umc umc ;) )

Paskiem jeżdżę raczej lokalnie więc raczej zbędna jest mi navi ... choć może na tą za 650 może i bym się skusił .. powiedzcie tylko proszę dlaczego akurat ta (jak piszesz bez DX) jest kiepska .... nie znam się na navi... .

Ale przyznać muszę ze prezentuje się świetnie ....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę szukam czegoś w miarę nie drogiego i dobrze grającego. Chodzi mi głównie o granie (nie mylić z umc umc umc ;) )

Paskiem jeżdżę raczej lokalnie więc raczej zbędna jest mi navi ... choć może na tą za 650 może i bym się skusił .. powiedzcie tylko proszę dlaczego akurat ta (jak piszesz bez DX) jest kiepska .... nie znam się na navi... .

Ale przyznać muszę ze prezentuje się świetnie ....

 

Pozdrawiam

 

Właśnie pod takim kątem szukałem sprzętu. DX musi mieć, by czytać mapy zgodne ze standardem DX, czyli mapy Polski między innymi. Dlatego może warto poczekać, albo zajrzeć do działu navi na forum, może ktoś MCD DX ma do sprzedania akurat. W sumie teraz Ci nie potrzebna, ale może kiedyś się przyda. To naprawdę fajny bajer. Ponieważ to Blaupunkt, to gra nieźle. A zmieniarkę masz, to według mnie warto dorzucić pieniądza i zakręcić się za MCD. Ale o to popytaj chłopaków na forum w dziale poświęconym navi. Wyśwetlania komunikatów między zegarami mieć nie musisz, jak masz tam duży wyświetlacz, to możesz mieć ten bajer, a toto prowadzi całkiem fajnie. Czasi widział toto u mnie i może potwierdzić, że to fajna zabawka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak narazie skusze się na GAMMA IV (chyba dobrze pamiętam) a jak nie to coś ze sklepu.

 

A tak z innej beczki - jakie głośniki wchodzą na tylne drzwi w sedanie ??

Pytam ponieważ nie chcę ich rozbierać tylko po to żeby sprawdzić, a muszę jakieś zanabyć bo tył już strasznie charczy ...

czy lepiej kupić oryginalne używki czy coś nowego, nie koniecznie oryginalnego? Dodam tylko że w grę wchodzi .. cena :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głośniki mają 6,5 cala czyli 16,5cm

 

potrzebnę będą do tego jeszcze dystanse

 

orginalne głośniki nie są najlepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności