Skocz do zawartości
dszyszko

Wspólny spocik grupy 3 miasto i zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mailo byc pomiedzy 3miastem a Szczecienem, a tu pdo samym Szczecinem niemalze ;/

do jakiej Leby czy Mielna czemu nie, ale nad jezioro po urlopie na Mazurach ciezko mi bedzie kobite namowic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie chcem sie wtracac :) ale moze cos pomiedzy, bo i tak bede mial problem zeby ekipe 3City pozbierac do kupy na ten wyjazd, teraz na Helu bylo skromnie a co dopiero taki wypad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu, to bedzie praktycznie idealnie posrodku bo do gdanska jest 180 km a do szczecina 190 km :cisza: Preziowej możesz powiedzieć ze jezioro widziała ale jeziorko i forumowicze to całkiem inna sprawa :ok:

dszyszko, co do ilosci osób to nie ma za duzego problemu bo jesli mamy się "spocić" to ważna jest jakość a nie ilość .zawsze można zarezerwować mniej pokoi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Pinio VW chcialbym tez zeby frekwencja 3City tez byla na poziomie, bo zalezy mi i nam zeby grupy byly jak najbardziej liczne, jak juz mamy sie spotkac to grupa, no ale coz jak nie bedzie duzo to spotkamy sie tak jak jest.

Tylko proponowalbym dograc juz wstepny termin i dokaldne namiary miejsca i cen co do pobytu itd, bo kazdy musi to przetrawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dszyszko, co do cen to beda takie jak na stronce co podałem moze jeszcze uda mi sie utargować jakieś sniadanko wliczone w cenę noclegu bo jesli spotkamy się na sobotę i w niedzielę rozjedziemy to raczej bez sensu było by zamawiać kolację jeśli ma być zaplanowany grill lub ognisko. jutro bede w tamtych okolicach i zajade do własciciela moteliku i ugadam wstepnie całą sprawe :ok: byłem am już dwa razy i wie ze coś idzie tam utargować tyklo to zależy niestety od ilości chętnych bo wiadomo ze da powiedzmy dwoch osób za duzo upustu nie dostaniemy :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeba :ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leba? hmm tez mi pasuje :) A tak a pro po niemniem wybierasz sie do nas na nasz spocik ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc dopiero wróciłem z Łeby w tą niedziele o 24 w nocy ... dzwoniłem do kilku osób podczas pobytu ale wszyscy z waszego zlotu byli w innych miejscach polski .... i szkoda że wasz spocik zachodniopomorskiego w tym terminie nie wyszedł, a napewno byśmy wpadli i to nawet pasztetem braciaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności