Skocz do zawartości
Gość john-mh

Przyjemny zapach w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość john-mh

czesc,

slyszalem, ze salony samochodowe stosuja specjalne srodki zapachowe, ktore powoduja, ze w aucie pachnie jak w nowym. Podobno spryskuje sie tym wycieraczki na podlodze i tapicerke.

Chetnie zakupilbym cos podobnego ale nie moge nic znalesc. Moze moglby mi ktos linka na sklep albo inne miejsce podac, gdzie ww preparat jest w sprzedazy.

 

PS. Niedawno tez kupilem Passata, 8 letniego w salonie BMW i przez kilka pierwszych tygodni tez w nim ladnie pachnialo a chcialbym zeby tak zawsze bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taki środek kupić, to nie wiem, ale sa choinki zapachowe, typu "nowy samochód". Kup sobie takie ze dwie, włóż gdzies pod plastik (nie wieszaj na lusterku, bo wiesz...... ) - no i będziesz się cieszył zapachem "nowego autka" :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość john-mh

o choinkach to wiem ale opisany przezemnie wyzej srodek daje zupelnie inny/o wiele lepszy/ efekt zapachowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
slyszalem, ze salony samochodowe stosuja specjalne srodki zapachowe, ktore powoduja, ze w aucie pachnie jak w nowym. Podobno spryskuje sie tym wycieraczki na podlodze i tapicerke.

No to zadzwon do ASO i zapytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość john-mh

oni mowia, ze tego nie kupie w sklepie, ale ja slyszalem, ze sa ludzie ktorzy to sprzedaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem, jakiś matowy plak o specyficznym zapachu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jotef

Mój kolega uzyskuje doskonały efekt na stacji Statoil. Mają tam takie urządzenie, zapewne za jakieś 2 lub 5 zł, które wpuszcza do auta samochodowe perfumy, zapach wnika w całą tapicerkę i jest przyjemny i intensywny. Ponoć utrzymuje się około dwócg tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

W ogóle facet ma fajne rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to stosował? Jeśli tak to jakie efekty :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą zalicytowałem, więc jak dostanę będe mógł się wypowiedzieć.

Ale co jakiś czas wpuszczam pod filtr pyłkowy odgrzybiacz w piance.Ta pianka pomału się skrapla i mam przez długi okres zapach którego nie da się utrzymać innymi mazidłami i zapachami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasi, jak dostaniesz to daj znac jak to pachnie (choc moze byc trudno z opisem heh) ale osobiscie nie slyszalem i trudni mi uwierzyc, ze w salonach czyms te auta pryskaja, a ewentualny zapach nowego auta juz najdalej mi od cytrynki, slodyczy i innych rzeczy zawartych w tym specyfiku z allegro.

Danek skusilem sie na 2 choinki Wunderbaum, jedna ta o ktorej mowiles, czyli New Car, i druga imitujaca zapach skory (nie pamietam nazwy, ale chyba jakas nowa, w brazowo biala szachownice chyba) i powiem Ci, ze ten New Car jak dla mnie w ogole nie przypomina zapachu nowego auta, choc zapach jest przyjemny. Juz bardziej pasuje mi ta druga, ktora kupilem...

Mysle, ze aut w salonie niczym nie pryskaja, po prostu tak pachna, "nowoscia", jak meble czy inne nowe rzeczy, albo swizutka xxxxx (nie chce byc sprosny ale tak jest :evil: ) a w miare zuzywania zapach jest coraz mniej intesywny.

 

I jeszcze jedno: Passat (tu akurat B5 czy 3BG) ma specyficzny zapach w srodku. Kazdy z moich znajomych (niewiele ale 3 sztuki) mial ten sam zapach, lacznie ze mna i bardzo mi sie podoba. A siedzialem w innym nowych autach i byl innych zapach... sam juz nie wiem czy je pryskaja... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasi, jak dostaniesz to daj znac jak to pachnie (choc moze byc trudno z opisem heh) ale osobiscie nie slyszalem i trudni mi uwierzyc, ze w salonach czyms te auta pryskaja, a ewentualny zapach nowego auta juz najdalej mi od cytrynki, slodyczy i innych rzeczy zawartych w tym specyfiku z allegro.

Danek skusilem sie na 2 choinki Wunderbaum, jedna ta o ktorej mowiles, czyli New Car, i druga imitujaca zapach skory (nie pamietam nazwy, ale chyba jakas nowa, w brazowo biala szachownice chyba) i powiem Ci, ze ten New Car jak dla mnie w ogole nie przypomina zapachu nowego auta, choc zapach jest przyjemny. Juz bardziej pasuje mi ta druga, ktora kupilem...

Mysle, ze aut w salonie niczym nie pryskaja, po prostu tak pachna, "nowoscia", jak meble czy inne nowe rzeczy, albo swizutka xxxxx (nie chce byc sprosny ale tak jest :evil: ) a w miare zuzywania zapach jest coraz mniej intesywny.

 

I jeszcze jedno: Passat (tu akurat B5 czy 3BG) ma specyficzny zapach w srodku. Kazdy z moich znajomych (niewiele ale 3 sztuki) mial ten sam zapach, lacznie ze mna i bardzo mi sie podoba. A siedzialem w innym nowych autach i byl innych zapach... sam juz nie wiem czy je pryskaja... :P

 

Michał1980, jak dostane, to wyśle Ci próbkę, ale chyba będziesz musiał uwierzyć mi na słowo :hyhy: . Mam nadziej, że jutro już przesyłka dojdzie. Wogóle to trochę potrwa, bo odrazu sprawdzę jak długo się utrzymuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasi, no i jak z tym zapachem ????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość max77

Używam tego od jakiegoś czasu, po spryskaniu wszystkiego czuć go max 7dni, starczy tego na jakieś 6 samochodów. U mnie najdłużej czuć go w bagażniku. Zapach jest dość przyjemny ale przy wilgotnej pogodzie to niestety dywaniki go przebijają. Według mnie gruntowne pranie tapicerki z podsufitką porządną chemią jest skuteczniejsze niż tego typu środki. Co do zapachów nowych aut to każda firma ma swoje centrum zapachów które tworzy kompozycje dla danej marki. I nie są to jakieś choinki tylko tworzywa i materiały obiciowe są nasączane stąd np. passaty maja swój zapach, a audi zupełnie inny, oczywiście przy zadzióbanych egzemplarzach czuć tylko charakterystyczną (uwielbianą przez handlarzy) vanilie która zabija każdy smród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban
(nie wieszaj na lusterku, bo wiesz...... )

 

czemu jak ludzie wieszaja choinki na lusterku to wstyd czy co?? pewnie nie jest to "TRENDY albo JEZZY"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seban - po prostu to większością głosów - nie pasuje do PASKA.

 

Oglądałes "Chlopaki nie płaczą" :?: Chciałbyś choinkę o zapachu kokosowym do "malucha" :?::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban
Oglądałes "Chlopaki nie płaczą"

 

dawno

 

Chciałbyś choinkę o zapachu kokosowym do "malucha"

 

nie dziekuje

 

nie pasuje do PASKA

 

i wiele inych pierdolowatych wiatraczkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po prostu to większością głosów - nie pasuje do PASKA.

Eeee tam.

Ja nic nie wieszam, bo mnie drażni jak dynda.

Jak już choinka, to wkładam ją do popielniczki z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O choinkach juz kiedys bylo. Moze nie jest to "wioska" ale wiszaca choinka (waniliowa szczegolnie) i jeszcze we foli to lekki crash :/ Ja mam jedna z bagazniku zawieszona na gniazdkach a z przodu wisi zestawie samochodowym i nikt nic nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności