Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź sobą a reszta jak powyżej
nooo....to w sumie dobrze na tym wyjdzie, tak jak ty kuczi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz, że jesteś patriotą, czy jak to się tam nazywa hahaaahhah i - że ogólnie kochasz mundur.

Jesli jestes nerwowy, to staraj się obgryźć paznokcie przed rozmową kwali.

 

A tak na serio:

Tak, jak koledzy wcześniej napisali-bądź sobą, powiedz,że od dawna Cię mundur interesuje, jeździsz na zloty militarne(np.) kupujesz gazety wojskowe itp.Lepiej przyjąć entuzjastę(ale nie-ambitniaka), niż pieprzonego pociotka z nadmiarem tłuszczu w bębnie.Ja bym przynajmniej na to w taki sposób patrzył ;)

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie pytanko. Czy mamy u nas w "rodzinie" kogoś kto pomyka pojazdem uprzywilejowanym? Jesli tak to gdzie i za jaki sos można zrobić uprawnienia do kierowania takich pojazdów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz takie pytanko. Czy mamy u nas w "rodzinie" kogoś kto pomyka pojazdem uprzywilejowanym? Jesli tak to gdzie i za jaki sos można zrobić uprawnienia do kierowania takich pojazdów?

Ja mam, a co chcesz dokładnie wiedzieć. Robisz badania psychotechniczne, lekarskie i pracodawca, dc-a jednostki, PSP, OSP itp... wystawia Ci zaświadczenie na podstawie art. 95a ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2003r. Nr 58, poz. 515, z późń. zm.)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]Robisz badania psychotechniczne[...]

Szczegónie ta konkurencja jest ciekawa. Można tu polec bardzo łatwo, nawet - gdy wydaje nam się, że jesteśmy...normalni :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, a co chcesz dokładnie wiedzieć. Robisz badania psychotechniczne, lekarskie i pracodawca, dc-a jednostki, PSP, OSP itp... wystawia Ci zaświadczenie na podstawie art. 95a ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2003r. Nr 58, poz. 515, z późń. zm.)

Pozdr.

 

Chodzi o to, że chcę zająć się przewozem medycznym, wykorzystać do tego chcę byłą karetkę a na prowadzenie czgoś takiego potrzeba jak wiemy uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.

 

Szczegónie ta konkurencja jest ciekawa. Można tu polec bardzo łatwo, nawet - gdy wydaje nam się, że jesteśmy...normalni

Na czym to polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że chcę zająć się przewozem medycznym, wykorzystać do tego chcę byłą karetkę a na prowadzenie czgoś takiego potrzeba jak wiemy uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.

 

Jak masz własną działalność to sobie będziesz musiał sam wystawić takie zaświadczenie.

 

Na czym to polega?

 

Jak będziesz robił to sie dowiesz. :)

Najpierw dostaniesz test z pytaniami nie pamiętam dokładnie ale coś chyba około 200,

później dostaniesz taką fajną książeczkę z kolorowymi obrazkami masz odpowiedzieć co tam widzisz, później zamykają Ciebie do ciemni na parę minutek (hehehe), później będziesz miał patyczki do ustawiania, później rozmowa z psychologiem i takie tam, zakręci Ciebie pytaniami później powie czy się nadajesz czy nie. I to tak w telegraficznym skrócie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. A gdzie wykonuje się takie badania? U lekarza medycyny-pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okej. A gdzie wykonuje się takie badania? U lekarza medycyny-pracy?

 

Nie, u lekarza medycyny pracy robisz badania lekarskie a psychologiczne robisz w pracowni psychologicznej gdzie chcesz. Wpisz w google badania psychologiczne w Twojej msc. zamieszkania i do dzieła.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a aja napiszę tyle wysłałem kwity do ŻW do Mińska Mazowieckiego zobaczymy może się uda:) ktoś tam służy koledzy??? ciężko się dostać? a ZSW odsłużyłem w Węgorzewie w 1MBA

wcześniej próbowałem do BOR ale po całej rekrutacji(zaliczonej) dostałem pisemko że są lepsi ode mnie i ****:(

Edytowane przez grzenio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja służę w Mińsku, ale na szczęście nie u żetonów, choć ta icch jednostka ma inne zadanie, niz dreptanie z pałą po trotuarach i czepianie się nas, zołnierzy o bele pierdołę.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JW 1131? jakieś przyjęcia macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.

Etaty zajęte dla chłopaków z rozwiązywanych jednostek: w Elblągu i z Bazy Lotn.Takt. z Mirosławca....

Ale próbować zawsze możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,18 Pułk Rozpoznawczy w Białymstoku,od piatku prowadzi rekrutację.Nieoficjalnie potrzebują 100 osób w korpusie szeregowych zawodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info a ktoś coś słyszał może o jednostkach na Mazowszu ew Lubelskie,Świętokrzyskie czy nie ma jakichś naborów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie w pisze:

3lata w JW 1155 8Baza Lotnictwa Transportowego Kraków Balice i 15 w OSP hehe

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał gbels

[...]Robisz badania psychotechniczne[...]

 

Szczegónie ta konkurencja jest ciekawa. Można tu polec bardzo łatwo, nawet - gdy wydaje nam się, że jesteśmy...normalni

 

to przyklad ode mnie z zycia wziety

 

poszedlem do wojska na ochotnika i jak juz sie zglosilem do wku to powiedzialem ze cos chce z tego miec, wiec wyslano mnie na psychotesty zeby moc zrobic w wojsku prawko na C. no i na tych psychotestach poszedlem zbyt luzacko do jednego zadania - byly trzy patyczki w tym dwa ruchome ktore widzialem przez taki metrowy tunel i ktore musialem ustawic rowno z patyczkiem nieruchomym. wiedzialem ze mam zle ale wydawalo mi sie te zadanie smieszne i nie staralem sie zbytnio tego ustawic. no i oblalem :) za to wyladowalem w kompanii zadymiania i calkiem mi sie tam podobalo.

 

jako ciekawostke moge powiedziec ze teraz tez mam identyczne badania robione co 2 lata i jak ustawiam te patyczki to sa zawsze rowno (zawsze z ciekawosci sprawdzam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem we wcześniejszych postach to wynika że ja młody kocur jestem... troszkę ponad 2 lata w MONie..

3 Mazurski Batalion Rozpoznawczy Giżycko (ZSW i NDT) niestety jednostkę zlikwidowali

15 Brygada Zmechanizowana, Batalion Dowodzenia obecnie...

 

a co do psychotestów to mnie najbardziej denerwowały te tarcze które kręcą się z różnymi prędkościami i trzeba moment wyłapać jak kręcą się równo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy za testy macie, bo u mnie na badaniach (tzn. na WIML-u) nie widziałem takiego testu. Są za to inne - bardziej poje...ane :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności