Rosa Zgłoś #1221 Napisano 16 Lutego 2025 siemano , zagląda ktoś jeszcze tutaj ? są jacyś forumowicze z regionu jeszcze ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Termosik Zgłoś #1222 Napisano 17 Lutego 2025 Ja zaglądam ,ale też nie często.Może jeszcze ktoś?? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Asia Zgłoś #1223 Napisano 17 Lutego 2025 ? jak zawsze ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach