Skocz do zawartości
PASEK?????

radyjko jak wymontować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę czy ktoś się orientuje jak wymontować to radyjko jakie ma zabezpieczenie.Pzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło przycisków Eject, min CD i AS masz takie otwory, w które wprowadzasz specjalne klucze - wyjmaki. A co do zabezpieczeń? Kod Pin trza będzie podać w ponownym uruchomieniu!

 

http://www.allegro.pl/item204802158_4_x_klucze_wyjmaki_do_nawigacji_mfd_rns_e_rns2_itd.html takie klucze będą prawdopodobnie pasować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedziesz do jakiegokolwiek warsztatu zajmującego się sprzętem grającym to za 10zł Ci wymontują a jak się ładnie usmiechniesz to i zad darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżieki chłopaki chcę go wymontować poniewarz coś mi słabo ściaga radyjko fale a nie wiem co jest w nim grzebane bo samochód jest po przekładce.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muczaczo

Z czystej ciekawości. Do passata takie radia fabrycznie wstawiano takie brzydkie pokrętła i przyciski czy to własna przeróbka ?? No offence ale wygladają jak z kredensu mojej babci ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czystej ciekawości. Do passata takie radia fabrycznie wstawiano takie brzydkie pokrętła i przyciski czy to własna przeróbka ?? No offence ale wygladają jak z kredensu mojej babci ;D
Nic nie zmieniałem pokrętła chyba orginał i gałka zmiany biegów terz w tym stylu, zawsze mozna stwierdzić że, to antyk.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jak .......................... i jeszcze jedno gdzie mam podłączyć kabel antenowy bo nie ma gniazda antenowego.Dzięki pozdrawiam.Foto radyjka.<a href=radyjkoantenarf5.th.jpg' alt='radyjkoant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności