Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Garrett

Jak mistrzowie z tym rozkrecaniem, nic sie tutaj nie dzieje:521:. Na spotkanie nie namawiam bo jestem poza granicami naszego pieknego kraju;), ale pogadac mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no malo sie tu kreci cos...

jaka frekwencja taki ruch :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Tutaj (chodzi o grupe opolska) przynajmniej mozna spokojnie pisac bez obawy ze do 16-ej post zniknie - bo juz taki temat byl poruszony.

 

Ja walcze w swoim Passku z woda za siedzeniem pasazera, zmienilem juz uszczelke pod obudowa filtra kabinowego (wbrew pozorom trzeba sie troche nagimnastykowac zeby ja wyciagnac), ale wydaje mi sie ze dalej leci - nie wiem tylko czy to samo miejsce (zla uszczelka) czy po prostu nie trafilem z lokalizowaniem przecieku. Na weedend chyba bede musial zdjac boczna listwe w srodku i looknac pod filc. Bo powoli koncza mi sie pomysly gdzie moze puszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic nie zrobisz...

chyba tak cały czas zapraszam na spoty ale jakoś nie mam szczęścia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

No ja nie, a ty, a my nie a wy - nie ma sie co dziwic ze sie nic nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie w opolu jest passków dóżo. Każdy ma zapewne internet i grono ludzi tylko obserwóje to forum.Tylko jest różnica mieć vw .bo sie trafifo .A:confused: co innegobyć zwolenikiem tej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hej ale sie pozmienialo ;-) na faniej ale nie ma takiego linku jak pokaz twoje posty ;/ albo nie widze tego bo jestem slepy...

bylem w czechach ostatnio w niedziele w krnowie i wracalem przez zlote hory i sie zatrzymalem na poboczu na awaryjkach zeby lampy przetrzec i jak juz wsiadalem jak passacik b5 podjechal z zapytaniem czy nic nie trzeba mi pomoc ;-) pozdro dla tego kierowcy ;-) a czy to ktos z forum?? co wogole slychac jakies nowosci?? pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Ja za bardzo o nowosciach wypowiadac sie nie moge (od niedawna na foruma Passata), ale ;) wydaje mi sie ze teraz nie tylko zmienil sie skrypt na ktorym jest forum - odnioslem wrazenie jakby moderatorzy stali sie spokojniejsi (juz wiekszosc postow nie jest od razu usuwana i przenoszona do smietnika). Tak szczerze to kto ma Passka bo sie "troffio":D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hee moderatorzy pewnie maja problem z tym jak usunac posta ;-) bo nowe srodowisko ;-) zartuje ;-)

 

pasiaki sa the best ;-) wsiciekam sie oto ze byle jaki Golf 4 z TDI czy z 1,8 mnie robi jak chce ;/ ale jak siadlem do golfa to to nie to samo ;/ gorsze plastiki ;-) i ciasno ;-) hmm ma ktos moze silniczek ABF i dluga piatke do tego ;-) pozdro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Daj spokoj z Goframi, poprzedni samochod jaki mialem to byl wlasnie Golf Mk3 na AFN - zakup jego to byla koniecznosc - dluga historia. Silniczek swietny bo przeciez nie tylko w tych modelach montowany (mialem kiedys B5 z AFNem), ale cala reszta masakra. Tak mnie ten samochod zrazil do Gofrow ze wolalbym kupic sobie Wigry3 i nim pomykac:D

 

Co do twojego "wsciekania", to przeciez nie o szybkosc tutaj chodzi:cool:.

 

Z tym nowym srodowiskiem to masz chyba racje, moze sie rozkreca:eek: i sie zacznie usowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie pozmienialo ;-) na faniej ale nie ma takiego linku jak pokaz twoje posty ;/ albo nie widze tego bo jestem slepy...

bylem w czechach ostatnio w niedziele w krnowie i wracalem przez zlote hory i sie zatrzymalem na poboczu na awaryjkach zeby lampy przetrzec i jak juz wsiadalem jak passacik b5 podjechal z zapytaniem czy nic nie trzeba mi pomoc ;-) pozdro dla tego kierowcy ;-) a czy to ktos z forum?? co wogole slychac jakies nowosci?? pozdro...

 

witka :D przejście zlate hory to mój rewir, przed schengen tam robiłem a teraz tylko teren i kontrola na drogach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
witka :D przejście zlate hory to mój rewir, przed schengen tam robiłem a teraz tylko teren i kontrola na drogach :(

 

:D To znaczy w razie draki na kogo sie powolac, bo "Szklana" raczej nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D To znaczy w razie draki na kogo sie powolac, bo "Szklana" raczej nie przejdzie.

 

spoko ostatnio czesto jestem w OPR :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

keidy jakis spocik ;-) ;> tylko nie mowcie ze w niedziele bo bede w niemcach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
keidy jakis spocik ;-) ;> tylko nie mowcie ze w niedziele bo bede w niemcach ;/

no Panowie Wiosna idzie

jakieś propozycje

bo ja 01.03 (sobota) o 16:00 jestem pod Okrąglakiem w Opolu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich maniaków VW

:)

Zamieniłem japończyka na niemczyka:D i jestem Happy

Moj nowy nabytek to:

PASSAT 1,9 TDI 2000R. 115KM, 85 KW, ATJ

Ściągniety z Francji 147tys przebiegu + ksiażka prowadzona do samego końca+ faktury z ASO. Jednak rozrząd do wymiany na gwałt,:6:56: i tu mam pytanie gdzie w Opolskim zrobią mi to na dzwon, żeby nie było strachu, bo w mieście gdzie mieszkam to głównie kowale :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Witam Oczkot, jezeli chodzi o rozrzad w VAG to polecam "Kania Bosch Service" w Glogowku. Tam paski zmienia tylko jeden gosc - Piotr, zna sie na rzeczy, zmienial mi w AFN, AFB, AVF i zero problemow. Mozesz wybrac czy chcesz na oryginalnych czy np. SKF, Bosch - bo innych typu Reuville ci nie zamontuja chyba ze na twoja odpowiedzialnosc:). jednak mozesz miec lipe z terminami, najszybciej to mysle kolo 2 tygodni (zawsze mozesz zadzwonic i powiedziec ze ci zalezy bo...).

 

Wklej jakies foty Passka:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty Wkleje niebawem, po dopieszczeniu :) oczywiście w sumie mam go dopiero niecały tydzień, i nie miałem kiedy się nim zająć praca i wogóle. Zalezy mi na wymianie jak najszybciej, bo silniczek cyka jak złoto i szkoda by było żeby sie coś spier....

Powiedz mi jeszcze jakie maja ceny? Doczytałem tez że w ASO Opole sami partacze,także dałem sobie na luz. Jak masz numer kontaktowy to będę wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności