Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

sfaragdas zapodaj mi konkretny kod usterki z vaga poprostu wklej mi co tam vag wyrzuca. moze kable po drodze do czujnika sa luzne/orzerwane/nadgryzione bo to wiele rzeczy z tym zwiazanych moze byc. Czy to jest zwarwarcie do masy czy do plusa czy jak. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

kod z vaga to g100 - czujnik polozenia pedalu hamulca

 

nic wiecej mi vag nie daje ;/ moze mam do kitu vaga

a jest to kabelek i program vw tools

 

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00793 - Brake Pedal Position Sensor (G100)

35-00 - -

 

Ten błąd Ci wyrzuca? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wy to macie jakies tam vagi nie vagi a ja w swojej karawanie musze sam do wszystkiego dochodzic.

Dzis kupilem zaslepke wtryskiwacza bo mialem zrobiona prowizorke z... plastikowego kołka :wstyd:

Szukam, zamka, silniczka od wycieraczek i klamek do przodu. A w pazdzierniku blacharka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde wy to macie jakies tam vagi nie vagi a ja w swojej karawanie musze sam do wszystkiego dochodzic.

 

Hrabja Miły III ja w escorcie tez sam dochodzilem do wszytskiego bez kompa wszytsko recznie ale to odbra szkola dla mechanika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczyściłem temat, Hrabja Miły III, namieszał z podpisem :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczyściłem temat, Hrabja Miły III, namieszał z podpisem :hyhy:
o "you" chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzisiaj po spocie na Golfie może ktoś chętny następnym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetny tylko mi dzis rodzina nie pozwolila no taki los :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was mieszka lub bywa w okloicy Kurzni (okolice Karlowic i Roszkowic) ?

Potrzebuje zeby ew. rzucil okiem na Paska w Kurzniach. Za paliwko oczywiscie zwracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario84

Daj sobie spokoj z takimi chipami, jak juz tak bardzo chcesz to zrob program w firmie tuningowej ale nie wiem czy sie oplaca wydac 1,5 tys za ok5% mocy bo tyle wyciagniesz z benzynki programem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

no wlasnie wiem... ;/ ale wkurza mnie to ze jakis golf 4 z silnmikiem 1,6 co ma 102km to mam problem zeby go wziasc ;/ BMW 3 1,8 tez mam z nimi problemy... juz nie mowiac o peugeot 406 1,8 16v tez nie najlepiej mi z nim idzie... szukam czegos zeby nieduzym kosztem podniesc mu mocy troche ;-) pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi czy to jest cos warte?

 

sfaragdas kolo napisal ze u profesjonalnego tunera cos takiego kosztuje 1200 zl a on to sprzedaje za 150 nie wydaje ci sie to dziwne?

 

sfaragdas jak chcesz szybciej jezdzic to zmien auto :P Zreszta patrz stosunek moc/masa pojazdu. A peugeot 1.8 16v ma (z tego co pamietam) 125 KM albo 130 KM

 

sfaragdas Jak bylo w niemcowni :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

w niemcowni bylo zajefajnie ;-) autko tam jezdzilo na pozadnych drogach bez dziurek... ;-)

mialo tez miejsce na to zeby jechac a nie wlec sie ;-) jakos temu autku lepiej sie jezdzi po niemieckich drogach ;-)

 

bylem w muzeum w speiern jakos tak sie pisze ;-) jest muzeum motoryzacji i techniki ;-) fajne furki tam stoja ;-)

 

majek jaki czas masz do 100?? i ile ci pali na 100km?? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majek jaki czas masz do 100?? i ile ci pali na 100km??

 

Do setki nie mierzylem a pali 5 trasa (klima i obciarzenie) 7 miasto (tez z klima) tyle ze mam opony 205 wiec jak zmienie na 195 powinno o pol litra spasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hee ja tez mam opony 205 i nie mysle o wezszych ;-) moze za 30 lat jak bede jezdzil wolniej ;-) jedynie co to zimowke mam 185 ale musze jeszcze przeanalizowac czy nie wsadzic na zime 195 ;-) a ty na zime co dajesz?? pozdrawiam... to moje spalanie wynosi razy 2 gazu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynie co to zimowke mam 185

 

Ma zime kupie yokohame 195/60 r14 . Powiem Ci ze jak go kupilem mial zalozone zimowki 185 i jak zalozylem letnie 205 (dostalem z autem na drugim komplecie felg) to poczulem spadek dynamicznosci passacika jakos tak jakby mu pare kucy zabralo. Ty masz 25 kucy wiecej nie musisz sie martwic o to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hee ;d jak narazie 25 kucy wiecej ;-) ale juz niedlugo i bedzie o 16 kucy wiecej co mam to da jakies 41 kucy wiecej niz ty masz ;-) zobaczymy co ten chip daje ;-) ale juz jutro ceramizer przychodzi i zobaczymy czy to dziala cos ;-)

sprawdze kompresje przed zastosowaniem i po 1000km zobacze czy ten ceramizer dziala ;d

a jak jest z olejem do skrzyni biegow samemu mozna go wymienic?? czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności