Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz, a ile biara za wymiane paska i ile za wymiane oleju ?

wszystko zależy co jest to wymiany np pomy nie wymieniasz za każdym razem najlepiej podjechać i pogadać

a olej ja wymieniam na Luboszyckiej z filtrami coś koło 180 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się w kilku miejscach i jeśli chciałbym wymienić kapitalnie wszystkie elementy rozrządu w tym olej i filtry od klimy to razem z robocizną wyniesie jakieś +/- 1200 zł. Tak jak napisałeś wcześniej nie wszystko trzeba wymieniać ale tak dla informacji warto wiedzieć. Nie dowiedziałem się jeszcze gdzie mogę zrobić tylnia klapę w kombiku. Byłem w dwóch miejscach i naprawdę szok standardowo od jednego elementu biorą 250 zł a ja w tych dwóch miejscach słyszę ,, no jakieś 500 zł '' !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johanes

ja robiłem maske do swojego Passata w Januszkowicach koło Zdzieszowic więc jak ci pasuje to koleś ma na imię Dominik 695041410

nie jest to żaden warsztat tylko domowa robota ;)

wyniosło mnie to 350zł i jestem zadowolony

do tego robiłem znajomej rok temu Vectre i jak narazie jest Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje mechanika / warsztatu na terenie Opola który poradzi sobie z wymiana kilku rzeczy w układzie hamulcowym i nie skosi mnie na maxa ;-)

Jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

powiem tak ja sie wyleczylem od prywatnych mechanikow w garazu osiedlowym i kanalem... wole pojechac do mechanika zaplacic i jak cos nie tak to gwarancja na robote ;-) a tez nie mozna przesadzac ze zaklady mechaniczne zdzieraja bo tak nie jest... ja polecam George & Baron na tysiac lecia oraz Remik na wschodniej kolo brasa z tym ze remik jest super facet ale do japoncow ;-) pozdrawiam

 

PS kiedy jakis spocik?? w sobote shade przyjezda ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS kiedy jakis spocik?? w sobote shade przyjezda ;d

VWGolf w Sobote jadą do Paczkowa

ale sfaragas jest propozycja zrobić spota np 27 w niedziele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm niewiem jak zemna bedize ;/ zajecia albo niemcownia ;/ a ostatnio majek666 widzialem na wroclawskiej ;-) ja juz mam ramki na tablice jeszce wlepe zamontowac ;-)

wczoraj shade_ byl w niemodlinie i po opolu bujalismy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ja sie wyleczylem od prywatnych mechanikow w garazu osiedlowym i kanalem... wole pojechac do mechanika zaplacic i jak cos nie tak to gwarancja na robote a tez nie mozna przesadzac ze zaklady mechaniczne zdzieraja bo tak nie jest... ja polecam George & Baron na tysiac lecia oraz Remik na wschodniej kolo brasa z tym ze remik jest super facet ale do japoncow pozdrawiam

 

Sfaragdas trzeba wiedziec do kogo jezdzic. To ze ktos robi w przydomowym warsztacie nei znaczy ze zrobi zle. Do mnie ludzie przyjezdzaja i sa zadowoleni mam kilknastu klientow stalych. Tylko raz sie pomylilem niestety bzdura byla totalna w sumie nic sie nei stalo ale kolo nie przyjechal wiecej i jakos nie rozpaczam z tego powodu. A z gwarancja jak masz kogos zufanego to on ci powienien dac gwarancje i tyle. Trzy razy w zyciu oddalem auto do mechanika i robote spierdolili (w tym zerwany pasek rozrzadu a to juz nie przelewki).

Goerd & byron nie polecam moja matka oddala auto i zdarli z niej kase jak skore z patroszonej owcy. I to nie pierwszy taki przypadek kolega dwa razy byl punciakiem u nich to nie dosc ze nei naprawili to jeszcze kase zdarli. Za drugim razem to sie wyklocil i mu zeszli z ceny ale i tak nie naprawili. Moze pech moze co innego kady ma inne przygody z warsztami tobie zrobia dobrze innemu zepsuja niektorzy psiocza na lelka inni chwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm majek sorki moze nie wszyscy ale wszyscy co mi sie trafili ;/ ja do nich jezdze bo mam blisko i naprawde jestem zadowolony. moi rodzice tam jezdza, i znajomi i naprawde nikt zlego slowa nie moze powiedziec.

majek powiedz mi ile bedzie u Ciebie kosztowalo wymiana hydroregulatorow zaworów. ja mam silnik 2E. chodzi mi ile za robote i ile za czesci w sumie calosc ;-) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam majka666 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam majka666

 

Czemu? Przeciez u mnie nie byles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majek powiedz mi ile bedzie u Ciebie kosztowalo wymiana hydroregulatorow zaworów. ja mam silnik 2E. chodzi mi ile za robote i ile za czesci w sumie calosc pozdrawiam.

 

Takie rzeczy na PW. Cena zalezy od numeru silnika/podwozia bo tam sie niektore ceny czesci roznia i zalezy czy chcesz razem z paskiem wymienic napinacz. "...hydroregulatorow..." mow szklanek albo popychaczy :P to mniej grozniej brzmi :) Tak wiec info na PW mam mniej wiecej cene wyslij mi nr silnika i podwozia na PW to ci dokladnie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu? Przeciez u mnie nie byles :P

jak to niebyłem przeca byłem u ciebie i niedługo znowu będe :690:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak to niebyłem przeca byłem u ciebie i niedługo znowu będe

 

A no fakt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na

Cult-Style - Rothenburg(Niemcy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm swiezutki castrolik 10w60 ;-) sie wlal do mojego silniczka ;-) pozdrawiam ;-) a fotki moich felusi nowych tu umieszczam

fel1.jpg

 

fel2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i castrolik 10w60

 

Co ty Ku**a lejesz do silnika ???????!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek10111

wyniosło mnie to 350zł i jestem zadowolony

po wczorajszym chyba juz nie jesteś zbytnio z goscia zadowolony :654:

witam wszystkich :655:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym chyba juz nie jesteś zbytnio z goscia zadowolony

 

A co mu sie stalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek10111
A co mu sie stalo ?

sam ci opowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności