Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam niemały problem ze swoim Paskiem (AVF 2001). Padł mi silnik i nie opłaca się już go remontować ze względu na koszty części (wałek rozrządu, hydropopychacze, pompowtrysk) i szlifów (głowica, wał prawdopodobnie). Poszukuję silnika w okolicach Nysy, Opola bądź z polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniki wiem, ze maja w Łagiewnikach te kolo strzelina prawdopodobnie. poszukaj w google.

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boleckw tu masz jednego gościa z Reńskiej Wsi za Pakosławicami, jakieś 5 km od Nysy, oni maja części silniki... do vw, Audi 502355830 lub 663689298

 

A drugi kolega z Otmuchowa ma za 3500 kompletny, gdybyś był zainteresowany... ;)

Edytowane przez Utek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. dzięki chłopaki za pomoc. Dogrzebałem się jakiegoś kolesia z Ląki Kozielskiej i kupiłem silniczek za 2450 pln z praktycznie nowym rozrządem i kilkoma podzespołami. Ma od cholery części z tego co dało się zobaczyć do VW i AUDI. Jak coś będę miał parę części na zbyciu z tego silniczka....

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow z opolskiego, mam problem, mam duzego FISa i mi sie chrzani, chciałbym go naprawic, wiekszosc lini nie swieci, prawie juz polowa tych lini nie swieci i wogole nic nie widac na tym wyswietlaczu. Do tego od ok. 2 tyg. zdarzylo sie pare razy ze gorna czesc FISa nie zapala sie i jest normalnie czarna. Czy orientuje sie ktos czy w naszym wojewodztwie moglbym gdzies naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszym województwie, to nie wiem, ale w Raciborzu jest gość, który w elektronice samochodowej jest rewelacyjny. Z tego co wiem, to cały Śląsk do niego przyjeżdża i to nie tylko z osobówkami, sam u niego naprawiałem (nie wymieniałem) moduł comfort'u. Jak jesteś zainteresowany, to mogę Ci na priv podesłać nazwisko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obyczaj stary głosi Według ojców naszych wiary, Pragnę złożyć Wam życzenia W dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, Która świeci dziś o zmroku, Doprowadzi Was szczęśliwie Do spotkania w Nowym Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w naszym województwie, to nie wiem, ale w Raciborzu jest gość, który w elektronice samochodowej jest rewelacyjny. Z tego co wiem, to cały Śląsk do niego przyjeżdża i to nie tylko z osobówkami, sam u niego naprawiałem (nie wymieniałem) moduł comfort'u. Jak jesteś zainteresowany, to mogę Ci na priv podesłać nazwisko. Pozdrawiam

 

Jak byś mógł to podeślij mi namiary na tego gościa bo mam podobny problem z fisem jak kolega morfeusz92, może coś doradzi ;D

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy w B5 do 2000roku była montowana klima dwu strefowa ???

Bo ostatnio kolega spierał się ze mną że była :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ani w b5 ani w b5fl nie było klimatroika dwu strefowego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w Krapkowicach i Brzegu organizują protest przeciwko wysokim cenom paliw,

 

401511_237378889672138_100002000861763_552118_1167873932_n.jpg

407196_237808452962515_100002000861763_553155_723791592_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nic nagłego nie wyskoczy jade z ludzmi z Brzegu, moze kogos z foerum spotkam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest to mój pierwszy post na forum.

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna Passata B5FL. Im więcej się zagłębiam to przechodzi mi ochota na kupno paska z silnikiem disla oraz różnych okazji. Najchętniej kupiłbym sprowadzonego lekko puknietego bym wiedział co i jak, ale mało ofert w okolicy. Jest parę ofert na miejscu tzn w promieniu ok 100km, ale jako laik boję się jechać samemu lub z przygodnym mechanikiem i sprawdzać to i owo bo jeszcze się napalę więc wolałbym pojechać z osobą , która ostudzi moje zapłay( w razie gdyby coś wpadło w oko) z kimś kto "odrobinę się zna na Passatach".

Jeśli w okolicy Brzegu jest taka osoba, która by mi pomogła bedę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli nic nagłego nie wyskoczy jade z ludzmi z Brzegu, moze kogos z foerum spotkam :)

 

To koleżankę poznałem szkoda ze tak krótko pogadaliśmy ale do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kugosz to stał dziś zielony Passat B5 pod szpitalem w Nysie z wlepa forum i jakaś naklejka z motocyklem... chyba wysiadała z niego jakaś dziewczyna.

Ja jechałem Reault Megane, na chirurgie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys widzialem takowy, ale nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności