Skocz do zawartości
Gość navi-forum.pl

Navi fabryczna czy przenośna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pacman

Słuchajcie koledzy gdzie można kupić mapkę i jaką wybrać mam autko ze Szwajcarii a u nich Europa kończy się na Odrze co mam kupić i gdzie po niemiecku pisze że mam Navi +dvd czy jakoś tam :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tasak4u

a ja tam kupiłem RNS 510 w Navi-Center i jestem bardzo zadowolony,

przenośne moim zdaniem kupuje biedniejsza cześć społeczeństwa lub sknery

 

jak coś to odradzam kupowania najtańszych nawigacji fabrycznych na allegro bo na pewno będą kradzione a mi niedawno zabrali taką na granicy i jeszcze musiałem się tłumaczyć jak byłbym złodziejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

przenosne jak nazwa wskazuje kupują ludzie którzy przemieszczaja sie róznymi pojazdami, używaja ich w otwartym terenie do wycieczek.

RNS 510 nie podlaczysz w kazdym aucie i nie wezmiesz ze soba np w góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tam kupiłem RNS 510 w Navi-Center i jestem bardzo zadowolony,

przenośne moim zdaniem kupuje biedniejsza cześć społeczeństwa lub sknery

 

 

:kwasny::kwasny::kwasny: szkoda mi takich ludzi jak ty .....

 

[ Komentarz dodany przez: boommax: Pią Gru 28, 2007 11:50 ]

...mi też

"hej głąbie !

kręcenie licznika nie jest niezgodne z prawem, tylko nie poinformowanie kupującego o takim fakcie, weź doucz się zanim bedziesz znów sie popisywał nieuku !!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi takich ludzi jak ty .....

 

[ Komentarz dodany przez: boommax: Pią Gru 28, 2007 11:50 ]

...mi też

 

:przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przenosne jak nazwa wskazuje kupują ludzie którzy przemieszczaja ............. używaja ich w otwartym terenie do wycieczek. ............... np w góry.

Jest może jakaś dokładna mapa gór? Chodzi mi głównie o Tatry, oczywiście na urządzenie przenośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak lacznie z kazdym zakamarkim kazdej jaskini? ja jeszcze nie wdzialem zeby np na automapie kora ma prawie 100% pokryie byly mapy gor, wie po co komu ja nosic w gorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi takich ludzi jak ty .....

 

[ Komentarz dodany przez: boommax: Pią Gru 28, 2007 11:50 ]

...mi też

a mi nie szkoda . Czekam kiedy życie da im w kośc. I wtedy mi ich szkoda. Jak np. posłów samoobrony :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie po co komu ja nosic w gorach?

 

Poczytaj o Garminie - to wtedy się dowiesz się, że jest możliwość używania dokładniejszych map np. w górach

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics56/navi-fabryczna-czy-przenosna-vt18676,25.htm#247821

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet za darmo bym garmina nie chcial, mialem okazje potestowania tego i podziekowalem.

pozatym mapa w gory? na ile moze byc dokladna? nie widzi mi sie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet za darmo bym garmina nie chcial, mialem okazje potestowania tego i podziekowalem.

 

To ja także podziękuje za rozmowę i z mojej strony EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

garmin moze nie zachwyca pokryciem polski i intuicyjna obsluga ale daje mozliwosci wgrania map topograficznych tworzonych przez fanatykow pieszych wypraw czy milosnikow jazdy rowerowej

niestety takie mapy da rade wgrac do niewielu modeli samochodowych. garmin ma specjalne linie navigacji recznych - czasem mi sie takie zdarzaja i przyznam ze sa bardzo siekawe - zapisuja szlaki podrozy, podaja wys npm, cisnienie, predkosc schodzenia z wysykości itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o Garminie - to wtedy się dowiesz się, że jest możliwość używania dokładniejszych map np. w górach

 

ile razy uzywales tego w gorach?

ja jezdze wiele razy i cala frajda polega na tym zeby chodzic wyznaczonymi szlakami i dojsc w okreslone miejsce, mnie do tego navi nie potrzebne, a niektorzy, jak to w innym dziale napisane w smiesznych tekstach na CB radiu, nawet swojego malego bez navigacji nie znajda. tacy moze kupia garmina i wezma go w gory :ok:

 

gps_sys skoro sam przyznajesz ze nie zachwyca inuicyjnoscia i pokryciem Polski to po co komu taka nawigacja?

 

jedyne co mi sie w niektorych modelach podoba to to ze mozna podpiac pod zewnetrzny monitor i nic wiecej.

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

Garmin jest bardzo popularny w stanach i na zachodzie. w polsce z tego co wiem to z miesiaca na miesiac sprzedaje sie ich corac wiecej. musialbys zapytac uzytkownikow po co je kupuja skoro sa kiepskie.

miale kiedys 660 FM i po danii jezdzilo sie bardzo przyjemnie. - ogólnie polecam Garminy tylko na zachód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawulon1973

A ja mam Nokie 330.

Jest w niej wgrane oprogramowanie AutoMapa i nie narzekam:)

Wcześniej miałem TomTom-a,ale to była lipa-moim zdaniem

 

AutoMapa w Noki330 jest o wiele dokładniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom-tom mialem do stestowania 1 model, nie pamietam jaki i na trasie trzebnica warszawa zgubil sie w olesnicy czyli sam poczatek trasy:) zamiast na obwodnice (chociaz na mapie byla) chcial stezelic rundke po miescie, jak zjechalem na obwodnice 4x powiedziala zawroc po czym sie wiachnela:) rewelacja...natomiast mapy spoko...sa dokladne.

 

gps_sys , jasne ze wzrasta, tylko wez pod uwage ze wzrasta sprzedaz kazdych nawigacji pytanie ktorych lepiej, bo na pewno nie garmina.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności