Skocz do zawartości
Gość tom

przekraczam predkosc 140km/h i mam drgania na kierow.

Rekomendowane odpowiedzi

Może przeguby wewnętrzne?

 

Gość który robi skrzynię biegów zapewniał ze takie rzeczy nie mają związku z półosiami przegubami czy sama skrzynią. Zastanawia mnie jedno. Mianowicie jak kupiłem auto parę lat temu miałem problem z hamulcami (bicie przy hamowaniu) jako że tarczę trw a które były założone były jak nowe postanowiłem przytoczyć. Jakiś czas było dobrze po czym bicie wróciło. Kupiłem nowe ate, założyłem i po jakimś czasie znowu bije delikatnie przy hamowaniu. Tarcze wyglądają jak nowe, pierwsze klocki mają jeszcze z 80% grubości. Czy to bicie podczas hamowania ma związek z wychowaniem podczas jazdy?? Czy możliwe że Piasta jest krzywa przez co tarczę ulegają skrzywieniu? Jeśli była by to wina piasty to czy od razu nie byłoby bicia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiały sie drgania przy 110km/h. Szukając przyczyny wywazalem koła 3 razy(komplet i letnich i zimowych), zakładałem stare tarcze hamulcowe a problemem okazały sie oba przeguby wewnętrzne. Przegub po demontażu i wyczyszczeniu wyglada jak nowy a widocznie ma już minimalny luz i powoduje drgania.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek w astrze... Biły koła powyżej 100 km\h . Problemem były nowe opony kupione w markecie. Nie zauważyłem,że. Mają za małą nośność. O ile się. Nie mylę passat ma chyba przewidziane opony symbolu 91T. Może swoim postem komuś pomogę. Pozdrowienia z Kujaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było identyko . od 140 do 160 telepotka fajery. 170 i cisza

Wymiana końcówki drążka lewa str. i nagle spokój. 180 km/h i jednym palcem można trzymać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności