Skocz do zawartości
Gość SlyCom

Oprogramowanie VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SlyCom

Witam,

 

Jestem nowym uzytkownikiem VW Passata 2.0 benzyna z 2001 roku. Nigdy wczesniej nie mialem tej marki samochodu i mam sporo pytan. Szukalem w archiwum (moze zbyt slabo) inforamcji na temat oprogramowania VAG-COM. Czy moze mi ktos podpowiedziec skad moge zdobyc tego typu oprogramowanie? Chcialbym miec mozliwosc odczytywania parametrow samochodu jak rowniez robic ewentualne zmiany. Zainteresowalem sie tym poniewaz podobno isteniej mozliwosc programowo wl/wyl niektore lampki kontrolne. U mnie akurat nie dziala lampka zapiecia pasow i zaden sygnal nie jest wydawany jak to opisane jest w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szukasz kabla w raz z programem to napisz na PW do kolegi yasska- posiada to i to.

Jeśli szukasz samego oprogramowania to wejdź tu

U mnie akurat nie dziala lampka zapiecia pasow i zaden sygnal nie jest wydawany jak to opisane jest w instrukcji.
a potrzebujesz tego ;) ?? ,jeśli tak to można odpowiednio zakodować zestaw wskaźników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SlyCom

Czy potrzebuje do tego specjalnego interfejsu? tzn znalazlem na Ebay-u rozne cuda ale nie wiem ktore jest odpowiednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem ktore jest odpowiednie
dlatego napisałem żebyś napisał do kolegi yasska on posiada fejsiki tzw: lepsze i gorsze, zależy ile kasy chciałbyś na to przeznaczyć, od tego trzeba zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SlyCom

Juz napisalem do niego. Dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co wybrałeś, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Juz napisalem do niego. Dzieki za pomoc :)

 

Jak juz bedziesz mial interfejs powinienes zagladnac tu tylko ze sygnalizacja niezpietych pasow nie bedzie dzialac jak nie ma odpowiednich czujnikow. Moje auto nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz bedziesz mial interfejs powinienes zagladnac tu tylko ze sygnalizacja niezpietych pasow nie bedzie dzialac jak nie ma odpowiednich czujnikow

 

Może nie będzie działać tak jak w książce pisze ale przez parę sekund będzie się wyświetlać. Tak dla przypomnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SlyCom

Chyba jednak zakupie odpowiedni interfejs tutaj w UK poniewaz nie wiem kiedy w polsce bede i odbiore przesylke. Dzieki za pomoc.

 

P.S.

 

Wracajac do sygnalizacji zapinania pasow. U mnie nawet kiedy tylko kluczyk przekrece nawet ta kontrolka sie ani na chwile nie zapala. Dwa powody. Brak takiej kontroli lub mam przepalona zarowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hyba jednak zakupie odpowiedni interfejs tutaj w UK poniewaz nie wiem kiedy w polsce bede i odbiore przesylke.
z tego co wiem i czytałem to yassek jest właśnie w UK ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem i czytałem to yassek jest właśnie w UK

Na pewno! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności