Skocz do zawartości
longboy

czy ten kluczyk zagada z tym modułem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy ten kluczyk 1J0 959 753 AG zagada z tym modułem komfortu 1J0 959 799 J

częstotliwość starego kluczyka to 433 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0 959 753 AH (3-przyciski 433,92MHz) ==> 37 EURO

1J0 959 753 AG (2-przyciski 433,92MHz) ==> 37 EURO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek wszystko ok, tylko z tego co wiem to te klucze są opisane jako 434 MHz czyli u mnie nie podejdzie. Jutro zadzwonię do ASO i dokładnie dowiem się jaka jest u mnie częstotliwość.

 

 

EDIT////26.07.2007

 

Dzwoniłem do ASO, dowiedziałem się że moja częstotliwość pilota to 433,92 MHz. Czyli chyba wszystkie 433 to tak naprawdę 433,92 MHz. Czas rozpocząć WIELKIE POSZUKIWANIA KLUCZYKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longboy jesli miales stary kluczyk na 433MHz a nowy jest na 434 MHz to sie nie dogadaja. Ja mam tez 433MHz i niestety 434MHz nie poszedl - przekladelem elektronike tu opisalem jak to zrobilem http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/dopasowanie-nowego-kluczyka-kodowanie-pilota-vt2496,21.htm .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przybora czytałem twój opis zmiany środka. Ja mam starego typu kluczyk i słyszałem że ten o 1J0 959 753 AG (2-przyciski 433,92MHz) powinien zadziałać. Zastanawiam sie tylko czy u mnie jest 433 czy 433,92 MHz. Dzwoniłem do różnych ASO i powiedzieli mi że jest 433,92 czyli nie ma problemu. Dziś jadę sprawdzić jeden kluczyk. Jak pilot zadziała to z resztą nie powinno już być problemu.

Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Powiedzcie mi proszę czy ten kluczyk HLO 1J0 959 753 AG zagada z tym modułem 1J0 959 799 J kluczyk ma 434 MHz u mnie jest 433,92 MHz. Podobno wejdzie ale chciałbym sie upewnić zanim kupie (byłby to już 3 kluczyk jaki próbuje dopasować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego i jak podejdzie kluczyk 434 Mhz pod moduł 433.92 Mhz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, - zobacz date kiedy napisano poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności