Skocz do zawartości
Gość gacek

chlodnica naprawiał ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gacek

chłodnica w moim passku to aluminiowy element + dwa plastiki po bokach zauważylem ze między plastikiem do którego mocowane śa węże a elementem aluminiowym puszcza mi płyn w aluminiowym elemencie są blaszki ktore zagięte trzymają plastik ciekawy jestem czy rozebranie tego złożenie na uszczelce termowytrzymałej może załatwić sprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wyspecjalizowane zakłady co spawają chłodnice aluminiowe i nawet daja na to gwarancję :) Niestety nie robią chłodnic od klimy bo jest tam za duże ciśnienie :( Popytaj u siebie w mieście, napewno ktoś to robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

wymontowałem :dobani: musze kupić nową pęknoł delikatnie plastik nie chcę tego kleić muszę zmienić na nową i tu powstał mały problem obecnie mam chłodnicę w wersji z klimą i węze wchodzą mi na prawą stronę patrząc od przodu i oprócz chłodnicy będe musiał zmienic węze i całe podejście z dołu zamierzam kupić chlodnicę mniejszą od diesla bez klimy autko jest wiekowe więć myślę nad tańszą częścią orientuje się ktoś jakie koszty znalazłem w intercarsie za 188 zeta firma nissen to jakiś zamiennik nie wiem co myśleć na allegro są po 120 tez zamienniki tylko ile to pozyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
:przestraszony: ładnie popłynę jeszcze bede musial zmienic element kierujący powietrze bo obecny będzie chyba za duży :niepewny: chyba jednak bez allegro sie nie obędzie czy ktoś sięorientuje czy wiatraki od wersji z klimą podejdą pod normalna chłodnicę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat chlodnica moze byc zamiennikiem. technologia wykonania jest mniej wiecej wszedzie taka sama. oczywiscie oryginal jest drozszy, ale skoro nie widac roznicy to po co przeplacac. u mnie tez siedzi zamiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Bravo

ja kupiłem zamiennik ale takich samych rozmiarów nic innego odradzam jakieś kombinowanie z diesla wcześniej czy później to sie zemści :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności