Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

suchy, powiedz mi co to za auto a ja powiem Ci co da się załatwić (o ile nie jest to japoniec - wtedy na 99% nic nie da się zrobić)

 

No właśnie jest to japoniec. Nie pocieszyłeś mnie, ale jest jeszcze ten 1%, więc może akurat.

Jest to Mazda 6 ze 120 konnym silnikiem diesla z 2002 roku.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Biedronka a jak tam z tą hamownią bo jestem bardzo ciekawy wykresu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

suchy, musiałbyś pojechać tam ze mną - ja nie bałdzo znam się na japoncach a Patryk od razu powie co i jak ;)

L4ska hamownia będzie - spokojna Twoja rozczochrana ;).

Jutro jadę ustalić co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Witam,

wróciłem właśnie z Bielska, pogadałem sobie z Patrykiem - ogólnie było miło. Cieszy się, że wszyscy (no prawie, jeden osobnik strasznie marudził...) są zadowoleni z zabiegu, sam także chwali sobie współprace oraz jakość naszych samochodów (tylko do dwóch miał zastrzeżenia).

 

Hamownia będzie dostępna w październiku - i jest to moja decyzja. Była opcja by podjechać na nią w przyszłym tygodniu ale jak sądzę, ciężko byłoby się zebrać w tak krótkim czasie.

Myślę, że termin wpadnie mniej więcej między 8 a 15 października - na 100% dowiecie się o nim 2 tygodnie wcześniej :!:

 

W przyszłą środę odbieram wlepy "compsport" - chętnym rozdam je na hamowni lub na jakimś spocie.

 

Temat odwieszam - szukajcie go więc niżej ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po szpitalu.Sorry że zawiodłem ale siła wyższa.Niestety na ten czas nie łapię się na drugą edycję gdyż jestem spłukany z kasy same lekarstwa które muszę brać to majątek a nie wspomnę że od miesiąca nie pracuję.Na pewno załapię się na 3-cią edycję a chwilowo nie zawracam głowy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

harry, mozliwe że nie będzie trzeciej edycji....możliwe, że uda mi się wynegocjować stałą stawkę dla "forum passata".

 

Pozdrawiam - Zdrowiej kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze tu ktoś zagląda to napiszcie jak wam wypada spalanie po wirusie. Pytam głownie tych co maja AJM-y. Napiszcie czy wam sie zmieniło, bo sama wartość to rzecz drugorzędna. Choc skoro ktos szukał mocy to pewnie pociska! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki właśnie silnik i jestem po wirusie. Powiem Ci , ze nie obserwuje wzrostu spalania. Robiłem testy przy delikatnym traktowaniu gazu i ostrzejszym. Róznice w nabardziej drastycznych przypadkach sięgają ok. 0,3 l na setkę (wg. wskazań komputera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od deski do deski cały wątek i też miałbym ochotę na takie dłubnięcie :)

Ale najpierw musiałbym jednak doprowadzić auto do stanu igła ... bo coś mi się wydaje że dwumasa się kończy. Kiedy orientacyjnie II tura ?

 

Panowie z AVF...jakie macie końcowe wnioski... po 2 tyg używania ?

 

Pozdrawiam

CODI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

codi, druga tura orientacyjnie odbędzie się między 12 a 16 listopada.

 

Klik

<- tu możesz się zapisać ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shiman
Panowie z AVF...jakie macie końcowe wnioski... po 2 tyg używania ?

 

Generalnie jest tak : Moc wyraźnie większa, a przede wszystkim silnik jeszcze bardziej elastyczny. Przy 70 km/h na szóstym biegu czuć już bardzo wyraźne przyspieszanie. Wyprzedzanie to poezja. Spalanie przy AVF zaczęło w końcu normalnie wyglądać. Mam na myśli to, że przy delikatnym traktowaniu gazu można spokojnie zejść na trasie poniżej 6l. Pisałem wcześniej że średnia z trasy którą często robię wynosiła ok. 6,8-7l, teraz przy delikatnej jeździe jest 5,8-6. Nie mniej, generalnie nie należy liczyć na znaczące zmniejszenie spalania bo moc drzemiąca pod maską kusi i skutek jest taki, że po ok 1500 km mam średnią podobną jak przed tunningiem. Wszyscy wiemy jednak, że nie chipowaliśmy po to aby jeździć ekonomiczniej, tylko z większą frajdą, i ze względu na to wydatek się opłacił :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosimy o info w sprawie hamowni.

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wirusował kto z was automata? dało radę go zhamować? bo koleś mi mówił że automatu nie da rady a jak już bedzie na hamowni to wyniki będą zfałszowane.

 

Druga sprawa ten sam oto kolega ma znajomego co wirusuje auta w taki oto sposób ,zgrywa oryginalne oprogramowanie potem je wysyła mailem gdzieś do rajchu i do godziny dostaje nowy program który wgrywa i już jest 30koników więcej.Oczywiście odradza hamownie bo to automat. :przestraszony:

Ja z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgrywa oryginalne oprogramowanie potem je wysyła mailem gdzieś do rajchu i do godziny dostaje nowy program

Ja z tym jest?

 

W oddziałach V-techu robią identycznie :dobani::dobani:

Ale nie w compsporcie , bo niby gdzie by mieli to wysłać :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

harry, były chyba dwa automaty - podobno ładnie to jeździ. Na hamownię takich autek się nie ciąga ;)

 

Patryk samodzielnie modyfikuje programy - nie wgrywa gotowców, nie wysyła nikomu - całą robote "odwala" sam.

 

Panowie hamownia będzie, spokojnie - Patryk nie ma jeszcze ustalonego terminu. Jak coś będę wiedział to dam wam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Biedronka no nie mów że zrobiles chipsa i sie pozybłes paska ? ?:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, mniej więcej - po prostu będę baaardzzooo rzadko go używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy 70 km/h na szóstym biegu czuć już bardzo wyraźne przyspieszanie.

 

nie szkoda ci sprzęgła ??? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Biedronka kurde strasznie Cie przepraszam ,że tak narzekam ale co z tą hamownią bo powiem Ci szczerze jechałem dzis afnem po chipsie (w vtechu) i idzie lepiej niż mój mialem tez okazje jeździć nim przed zabiegiem i szedł "bardzo porównywalnie" dlatego dalo mi to troche do myślenia czy przypadkiem coś nie poszło nie tak.... Mam także nadzieje że jakby wyszło ze mam 120 km (czyli ok.5 km przyrostu) to Patryk podjąłby sie korekcji softu.Pozdro i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności