Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Dla oczekujących i zniecierpliwionych :D

 

Hamownia będzie 5 listopada (poniedziałek) od godziny 9:00

Adres:

Gliwice

ul.Pszczyńska 306

Hamownia WSOP

 

Piszę, bo akurat forum działa i wiem, że niektórzy bardzo czekają na tę wiadomość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwoniłem i pytałem się (wcześniej) i nic nie wiedzieli w hamowni w Gliwicach. Więc czekam, bo na własną rękę chcieli 150 zł, chyba, że przyjechał bym z kolegami to po 120 zł.

 

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no przyznam szczerze, że jak na razie jestem bardzo zadowolony. Przejechałem dopiero kilka tysięcy na wirusie. Samochód mniej pali, ciszej pracuje (jak ciepły) no i oby tak dalej.

Hamownia czynna do 18.00.

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to musicie czekac ... wytrwalosci

 

a jak autko sie sprawuja ??

 

U mnie jest wszystko w najlepszym porządku. Przejachane mam ok. 1700 km. Na mokrym i sliskim trzeba ostrożniej z pedałem gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Dla oczekujących i zniecierpliwionych :D

 

Hamownia będzie 5 listopada (poniedziałek) od godziny 9:00

Adres:

Gliwice

ul.Pszczyńska 306

Hamownia WSOP

 

Piszę, bo akurat forum działa i wiem, że niektórzy bardzo czekają na tę wiadomość ;)

 

Potwierdzam - termin to 5 listopada, choć przyznam szczerze, że Patryk właśnie mi napisał, że bardziej pasuje mu czwartek 8 listopada.

 

Wpisujcie się na poszczególne dni - wybierzemy ten, na który będzie więcej chętnych.

 

Pozdrawiam

 

PS

 

proszę o nie robienie OT - zwłaszcza tych, którzy nie mają związku z tematem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Mareczku, termin który wybierzecie będzie obowiązujący - ja swoim samochodem i tak nie jadę więc mnie to tam rybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

juhu no wrzescie :D Mi pasuje Poniedziałek raczej godziny popołudniowe tak od. 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, jak już pisałem od 9:00. O 16 to się chłopaki do domu zbierają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jedzie ktos AJMem??? Jak tak to prosiłbym potem o zamieszczenie wykresiku, tak z ciekawosci. Bo ja sie nie wybieram. A wyniki pewnie beda podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi poniedziałek (05.11.07).

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona jak bedziesz robil zapisy na jakies godziny to ja bym prosil rano, a dzien to juz mi zwisa - poniedzialek moze byc :).

 

pozdrawiam jasNiemowa :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Spotkanie na hamowni odbędzie się 5 listopada, wszyscy mają przyjechać na godz 9:00. Jest to termin ostateczny :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Ehhh a nie da się 1 auta umówić na 16 ? Biedronka wiekszość z nas pracuje i bedzie ciężko bardzo proszę o jakis kontakt z kim sie mozna bezposrednio konyaktowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, od samego początku było mówione, że wszystko będzie załatwiane w ciągu tygodnia - termin został ustalony przez Patryka, nie mam na to wpływu.

Mozesz dzwonić do Patryka ale zapewniam Cię, że i tak nic nie załatwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

No rozumiem ale czy godzina 16 wogole nie wchodzi w rachube ? Spróbuj go spytać plz bo na 9 na 100% nie dam rady a bardzo mi zalezy....przeciez zhamowanie 1 auta nie zajmie im duzo czasu a otwarte maja do 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

L4ska, czy nie rozumiesz, że Patryk nie będzie tam siedział cały dzień :?: Prosiliście o wyznaczenie terminu, więc albo się dostosujcie albo przestańcie narzekać.

Następna hamownia będzie dostepna w listopadzie przy okazji drugiej tury.

Naprawdę nie wiem dlaczego tak bardzo zależy Ci na tej hamowni - jedyne co dostaniesz, to bezwartościowy kawałek papieru a i tak jak pojedziesz na inna hamownię, to wynik będzie zupełnie inny.

Ja osobiście nie jadę, moi znajomi też nie...

Jest termin, więc Ci, którzy mogą niech przyjadą - możliwe, że w późniejszym terminie (w oderwaniu od drugiej tury) zorganizuje jeszcze jedno hamowanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos na hamownie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chodi

jasNiemowa, ja podjade jak sie dzisiaj nie obezre :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności