Skocz do zawartości
Gość ciekawski80

jak podłączyć MP3 zamiast zmieniarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawski80

nie mam zamiaru zmienić fabrycznego radia chodzi mi tylko o o czy istnieje jakaś mozliwośc na wprowadzanie MP3 w orginalny system dzwięku - kasetoadaptery odpadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare razy już widziałem to na forum..

 

Ale jakby co to jest takie urządzonko (SOLISTO), z tym, że troszkę drogie..

 

http://www.passatplus.de/umbauten/solisto/index.htm

 

 

Ewentualnie możnaby było popróbować z czymś takim:

 

http://allegro.pl/item202443358_adapter_interfejs_aux_in_vw_audi_seat_mfd_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie kupiłem kabelek z allegro symulujący sygnał zmienniarki i podpiołem pod to zwykły odtwarzacz MP3 chodzi super i dzwiek tez jest ok koszt razem to 200zł z nowym MP3... moje radio to Beta 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też byłem na tym etapie.

Bajer fajny i nic poza tym (stwierdziłem że niepotrzebnie wyrzucę pieniądze):

- do radia dojdzie tylko dźwięk, sterowanie i tak pozostaje na mp3-ce, więc trzeba mieć ją pod ręką

- trzeba doprowadzić zasilanie (chyba że ktoś ma ochotę na zabawę z bateriami)

To chyba najważniejsze można jeszcze dużo pisać o niefunkcjonalności różnych rozwiązań ale prościej jest wpisać to w wyszukiwarce lub w google.

Jerdyną wg. mnie zaletą tych rozwiązań jest odtwarzanie mp3 przez radio nie posiadające takiej funkcji.

 

Zważywszy na cenę (przejściówka symulująca zmieniarkę) 120 + przesyłka to chyba lepiej poszukać używanego radia z odtwarzaczem cd lub czytającego mp3.

Rozwiązanie droższe ale o niebo bardziej funkcjonalne

Jeżeli dodatkowo sprzedamy stare radio to rozwiązanie to nie jest wcaletakie takie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radio Beta 5 i nie mam fabrycznie zamontowanej zmieniarki, czy mimo wszystko mam kable pod zmieniarkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam radio Beta 5 i nie mam fabrycznie zamontowanej zmieniarki, czy mimo wszystko mam kable pod zmieniarkę?

 

nie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności