Skocz do zawartości
Gość jabol79

Tylna półka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jabol79

Jak wyjąć tylną półkę w sedanie???

 

Z góry dziękiuję za info. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdu

wzdłuż krawędzi przy oparciu kanapy są spinki i chyba cztery haczykowate zaczepy rozmieszczone na półce. Pociągnij delikatnie za półkę najpierw do góry , a później do siebie i powinna wyjść. Wcześniej odłącz przewód w bagażniku ten od trzeciego STOPU żebyś nie urwał kabelka.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

ćoś nie mogę wypiąć tych spinek :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złap śmiało za krawędź tylnej półki i energicznie lecz z wyczuciem pociągnij do góry, wcześniej połóż oparcia kanapy. Po odpięciu spinek pociągasz półkę do siebie. W ten sposób dostaniesz się do trzeciego światełka stopu i szyby za nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Udało się!Niestety te spinki z metalowymi zębami zostały na smochodzie.Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półka ma 4 takie niby wsuwki, i chyba 4 spinki, już nie pamiętam. Mowiąc szczerze to nie przyglądałem się u siebie gdzie zostały spinki, wyczyściłem szybę za trzecim stopem, zasunęłem półkę wsuwkami na otwory i zatrzasnąłem ją na spinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za nic nie moge tego cholerstwa sciagnac, trzyma sie jak nie wiem. Jeszcze dzisiaj bede probowal i zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomogłem sobie wyjmując te spinki od strony bagażnika, później zrobiłem tak jak inni piszą, czyli oparcia w dół i ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też musze u siebie ściągnąc tylnią półke,bo chce zamontować tam głośniki 6x9 :) Mam nadzieje że tam wejdą,tylko musze wyciąć troche blachy w bagażniku,bo oryginalnie nie przewidują,że człowiek będzie chciał rozbudować sprzęt :mur: A kupiłem sobie fajne Infinity 9623i :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę blachy wyciąć? Czyli chcesz wyciąć wzmocnienia tylnej części nadwozia? Ryzykowne trochę, chyba, że inaczej wzmocnisz uszkodzoną kratownicę. A nie pomyśleli bo dali 8 głośników w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wyciąć dużych prostokątów w tym wzmocnieniu tylko okrągłe otwory takie jak magnesy w głośnikach.No innego wyjścia nie mam :| W poprzenim autku seacie cordobie wyciąłem całe te wzmocnienie,samochodem skakałem (serio :hyhy: ) i wszystko trzymało się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seat ma bardziej zwartą bryłę. Rób i tnij sobie co chcesz, no, może nie wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :padam: Moze przez 2 dziury o średnicy 13 cm auto mi się nie rozpadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to wytnij troszkę większe otwory i zaizoluj dobrze magnesy coby nie dzwoniły o blachę. Można też założyć na krawędzie blachy przeciętą izolację od przewodu elektrycznego lub przecięty wzdłuż przewód np paliwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem,wiem,bo własnie w seacie zrobiłem ten błąd i dzwoniły mi o blach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie :)

Pozdrawiam

 

//kolego, wklej jeszcze raz do posta swojego passata a kreska Ci się powiększy. Zaśmiecasz tematy, do pokazywania zdjęć jest dział "mój passat" - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności