Skocz do zawartości
Gość index

silnik po kapitalce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość index

Cześć. Mam zamiar kupić passata takiego jak mam w opisie. Jest on po kapitalce silnka. Kapitalka została zrobiona profesjonalnie na orginalnych częściach. Interesuje mnie ile wytrzymują te silniki po kapitalce. Jest to diselek i chodzi jak igła, co należy podkreślić jeździ na magnatecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kapitalki wytrzymywały 1 mln km jeżeli był dbany, olej co 7500km, filtry itd...a po remoncie silnik powinien przeżyć samochód :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość index

no właśnie on już milionik na koncie ma. Jest w nim wymienione dosłownie wszystko i to na oryginalnych częściach(łącznie z instalacją elektryczną). Dzięki za podpowiedź. I znowu wracam do vw. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

index, zadaj sobie jeszcze w takim układzie pytanie: jak skrzynia, półosie... Przecież te elementy też przenoszą obciążenie i po milionie kilometrów mogą być "cokolwiek zużyte", no chyba, że ktoś to wcześniej już wymieniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Te silniczki są nie do zdarcia i 1.9 diesel i td nie do zdarcia poprostu nic ich nie zajedzie. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korby, tloki i sworznie nowe? to bedzie smigal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość index

tak jak pisałem wymienione jest wszystko, do zrobienia został tylko lakier, bo sie zmatowił po tylu latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry oryginalny lakier nie powinien zmatowieć po tylu latach (no chyba ze auto było strasznie zaniedbane i przechowywane w ekstremalnie złych warunkach), matowieją lakiery kiepskiej jakości kładzione na nadwozia po klepaniu, tak więc polukaj dokładnie blachy i powłoki lakiernicze czy aby nie był po dzwonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość index

Lakier ma ślady częstego mycia :P, stuknięty był w lewe drzwi dla tego ich szukam. Chodzi o to że to ma być mój 3 samochód typowo do pieszczenia, dla tego chce go dopieścić, ale tylko w ramach orginalności :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności