Skocz do zawartości
Gość publikacja

Potrzebuję pilnej porady na temat Passata - proszę.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość publikacja

Witam,

 

chcę kupić

VW Passat Comfortline Silnik 1.9 TDI 105 KM (77 kW)

+ trochę dodatków - w sumie wyjdzie 101 000 zł - wg ceny katalogowej.

 

Na więcej jeszcze mnie nie stać.

Miałem w sumie kupić Skodę SuperB z silnikiem 115 KM TDI - full wypas, ale Passat to Passat - chyba że się mylę?

 

 

Ale mam pytanie

 

1. Co myślicie o tym silniku. Jeżdżę obecnie Lanosem SX 1,6 106 KM.

Jazdę Passatem będzie lepiej czuć niż Lanosem?

 

2. Ilę mogę wytargować zniżki od ceny ze strony www?

Na ile się mogę upierać?

 

Dzięki za pomoc.

 

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

a który to rok?

 

 

i odrazu powiem ze moim zdaniem nie warto, za 101.000,00 silnik tylko 105KM, slaaabo i koniec

 

mozesz miec za te pieniadze 140KM diesla spoooookojnie!

chociażby http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2752025

a nawet kupisz 170KM diesla!! http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2706521 to jzu chodzi!!

osobiscie wolal bym rocznego z duzo lepszym silnikiem i wyposazeniem niz nowego z slabiutkim silnikiem

 

atakich ofert jest multum!!! za 100 tysiecy moj drogi to 140KM diesla tylko, 105KM silnik to troche juz zabytek i nie za duzo jak na wielkiego/cięzkiego nowego passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość are_cki

Kolega Piki ma rację.

Za nim kupiłem swojego passata(140 KM) miałem okazje pojeździć paskiem z 105 konnym silnikiem. I powiem tak, auto jest za ciężkie na ten silnik i przez to strasznie mułowate.

Jeżeli już koniecznie chcesz nowe auto to proponowałbym zrezygnować z paru dodatków a wybrać lepszy silnik.

Dodatki zawsze można sobie w późniejszym terminie dokupić.

Oczywiście jest to tylko moje zdanie ,a wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a który to rok?

 

w sumie wyjdzie 101 000 zł - wg ceny katalogowej.

 

Tu chyba chodzi o nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy ile chcesz wydac kapuchy na furke.

Nie sugeruj sie cena katalogowa.Ow cena jest po to zeby Dealer mial z czego zjezdzac.

Jak nie bedziesz zbyt wymagajacy odnosnie wypasu to za Stówke smialo kupisz 140tke.Pomarudz troche Dealerowi ze sie wahasz miedzy Passatem a Accordem,albo ze niedlugo wchodzi nowe Mondeo.

Poczytaj sobie temat o rabatach na Passata i zobaczysz ile komu udalo sie "wyzebrac" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejdpo

Witam,

 

no ja tylko dolacze do moich przedmowcow ze nie ma sie co bawic w ten slabszy silnik.Za ciut wieksze pieniadze kupowalem swojego w lipcu 06 (znizka 14 tys ale to byl juz drugi moj passat z salonu), w tej chwili dokupuje u Vtecha powerboxa za 1800 zl i bede cieszy ze 170KM . Tak wiec te 140 KM to minimum zeby czerpac zasluzona radosc z jazdy. :hurra:

Pozdrawiam wszystkich

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo

Ja mam Passata z tym silnikiem 1.9 i strasznej tragedi nie ma. Poprzednio jeździłem Leonem 1.6 i różnica na kożyść Passata jest napewno.

Zakładam teraz chipa i będę miał 150KM. Ten silnik jest bardzo podatny na chip tuning.

Co do ceny to faktycznie trochę za dużo ja za swojego w wersji comfortline z dodatkami dałem 85 000 brutto (za nowego z salonu).

 

2.0 tdi są bardziej awaryjne ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil-wk

Napewno odczujesz różnicę na korzyść Passata. Mimo podobnej liczby koni to diesel - elastyczność świetna :) Ale rzeczywiście lepiej poszukać coś lekko używanego ze 140 konnym dieslem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz1983

Czesc chlopaki ,ja tu jestem swierzak ale chcialbym uzyskac porade.otóż jak to jest dokladnie z tym chip tuningiem i jak to sie ma w stosunku na podzespoly typu jak turbo,sprzeglo,skrzynia itp w pasku 1.9 tdi 2007.dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w dziale Tuning.

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności