Skocz do zawartości
longboy

Czy wyświetli sie komunikat "servis oil"

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy całkowite odłączenia akumulatora spowoduje wykasowanie licznika kilometrów do wyświetlania komunikatu "servis oil" lub "servis". Krótko mówiąc czy po podłączeniu liczy od nowa. Mam już przejechane ponad 9 tyś na oleju a tu cisza ze strony komputera, a wcześniej odłączałem aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

longboy, jak masz ustawione na 15 tyś to czego się spodziewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem na ile mam ustawione, a kabelek mogę kopić najwcześniej w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ci po odłączeniu może liczyć od nowa :?: Nie zauwazyłes, ze licznik kilometrów (pomimo odłączenia AKU) się nie kasuje, jesli spowrotem podajesz napięcie. Komputer, pomimo braku pradu, ma w sobie COŚ, co podtrzymuje pamięć wewnętrzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Skąd mam wiedzieć co sie dzieje z kompem po odłączeniu aku. Może wszystko się kasuje. Dlatego zadałem pytanie. Czyż nie od tego jest to forum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longboy, kasuje się licznik dzienny tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
longboy napisał/a:

Dlatego zadałem pytanie. Czyż nie od tego jest to forum

No po to jest - dlatego ci odpowiedziałem. Nie rozumiem - dlaczego czujesz się urazony :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dość, wcale nie czuje sie urażony. Wszystko jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy całkowite odłączenia akumulatora spowoduje wykasowanie licznika kilometrów do wyświetlania komunikatu "servis oil" lub "servis". Krótko mówiąc czy po podłączeniu liczy od nowa. Mam już przejechane ponad 9 tyś na oleju a tu cisza ze strony komputera, a wcześniej odłączałem aku.

 

Fabrycznie interwały pomiedzy wymianami oleju są ustawione na 15000km. Komunikaty przypominajace o wymianie będą wyświetlane od 3000km do wymiany, czyli po przejechaniu 12000km. Nie martw się, komp sie nie zresetował, przypomni ci o wymianie jak na to przyjdzie pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja znowu z komunikatem "servis" i "servis oil". Od niedawna mam fejs i w moduke 17 -> Adaptation znalazłem co ile wyświetlą się komunikaty. Moje pytanie: Czy dobrze ustawiłem bo u mnie było ustawione "0" na fotach 1 i 2

foto13e6cba4ba032eb58m.gif

foto22018ed7a3dd16a97m.gif

foto33fe7db7a809d7a03m.gif

 

Jeszcze jedno pytanie.

Czy na:

foto1 15 oznacza 15 tyś.

foto2 30 to 30 tyś.

foto3 37 to 370 dni?

 

Jeśli na foto1 ustawiam km od wymiany do wymiany to jak zmienić na 10 tyś. komunikat informuje o innym zakresie.

Czy w ogóle jest możliwość zmiany na 10 tyś tak aby servis się zapalił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności