Skocz do zawartości
Gość k_paul

Synchronizacja kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k_paul

Witam wszystkich, od kilku dni jestem posiadaczem Passata 1.9 TDI rocznik 1997. Kupując dostalem 2 kluczyki (w tym jeden do sterowania zdalnie centralnym zamkiem). I wszystko fajnie tylko ze ni cholery nie mogę zsynchronizowac pilota z modulem komfortu. Bez problemu zamykam autko recznie (zapala sie dioda na drzwiach kierowcy), otwieram. Immo dziala bo po ok 2 sek od przekrecenia kluczyka w pozycje zaplon kontrolka immo gasnie, autko zapalam normalnie. Czy ktos moze wie jaka jest procedura synchronizacji. Procedura z ksiazki (oryginalnej) niestety nie dziala?

Moze da rade cos jeszcze z tym zrobic bez użycia Vag-a. ??

 

Wszelkie sugestie mile widziane.

 

PS. Przeczytalem juz pelno postow, wiec prosilbym o konkretna wskazowke a nie o odsylanie.

Z gory thanx.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k_paul

Niestety ale z powyzsza instrukcja zapoznalem sie juz wczesniej. I bez kabelka to ciezko bedzie chyba jednak cokolwiek zrobic.

 

Pozdrawiam i dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zmienial klucz lecz nie dobral odpowiedniej czestotliwosci na po ktorej powinien komunikowac sie pilot z modulem

sam tez mam problem z zaprogramowaniem klawisza od otwierania tylnej klapy i tez przeczytalem sporo linkow lecz w zadnym nie natknalem sie na opis odnosnie klawisza tylnej klapy :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, od kilku dni jestem posiadaczem Passata 1.9 TDI rocznik 1997. Kupując dostalem 2 kluczyki (w tym jeden do sterowania zdalnie centralnym zamkiem). I wszystko fajnie tylko ze ni cholery nie mogę zsynchronizowac pilota z modulem komfortu. Bez problemu zamykam autko recznie (zapala sie dioda na drzwiach kierowcy), otwieram. Immo dziala bo po ok 2 sek od przekrecenia kluczyka w pozycje zaplon kontrolka immo gasnie, autko zapalam normalnie

 

 

Witam, mam dokladnie to samo, pilot daje sygnal co zostalo sprawdzone a auto nie reaguje. wymienilem baterie dwa razy bo myslalem ze to wina baterii ale nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności