Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Parę dni temu, przeglądając zdjęcia na:

 

http://www.passatworld.com/forums/

 

zwróciłem uwagę na kierunkowskazy tamtejszych Passatów.

 

Stwierdziłem, że moja, żółto-żłota (sam nie wiem jaki to kolor) B5-ka wyglądałaby super z takimi kierunkowskazami.

 

Czy w Polsce mógłbym z taki jeździć? Jeśli tak, to czy i gdzie można takie kupić?

 

Oto fotki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Czy w Polsce mógłbym z taki jeździć? Jeśli tak, to czy i gdzie można takie kupić?

 

http://motors.search.ebay.com/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&catref=C6&fcl=3&frpp=50&from=R10&fccl=1&mppfqy=Passat+b5&satitle=Passat&sacat=33708%26catref%3DC6&fmmk=&fmmd=&fylo=&fyhi=&mppfqy=Passat+b5&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=ZIP%2FPostal&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=2%26fsoo%3D2&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search

 

Tutaj masz pelno tych ogloszen... Jesli utnie adres, bo jest cholernie dlugi, to szukaj na http://www.ebay.com pod tytulem "corner lights".

Jesli chodzi o jezdzenie u nas w kraju... One caly czas swieca lekkim swiatlem, a kiedy wlaczasz kierunkowskaz to mrugaja ze slabego swiatla na mocne, ale nigdy nie gasna... Tutaj ktos na przegladzie technicznym moze sie uczepic, ale watpie w to... Zawsze mozesz zmienic sobie sam klosz :cwaniak: Lub podlaczyc kierunkowskaz tak, zeby dziala jak europejski :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo oni tego uzywaja jako swiatel obrysowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy u nas, w Polsce można takie kierunkowskazy gdzieś nabyć? Jeśli tak, to dajcie proszę namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Na allegro nie ma tych kierunkowskazow... Moze na innych stronach beda? Malo tych samochodow jest u nas w kraju, takze mysle, ze moze byc ciezko ze znalezieniem... Moze w jakims serwisie aut amerykanskich cos by zalatwili? Nie wiem... Albo obserwowac aukcje w kraju-moze sie pokaza :cwaniak: Jak cos to jeszcze zostaja niemieckie stronki :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos ile takie cos w dojczlandzie? bo myslalem nad sciagnieciem tego prosto z USA ...

tylko to koszt 300 zl ... za pare juz z przesyłka i cłem ... mozliwe ze wieksza ilosc to taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papol

szukam kierunkow do b5 przednich z odblaskiem pomaranczowym USA takie jak ma remik 85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o czymś takim?

IMG_0854.jpg

 

Ja mam takie, będą do sprzedania - zdjęcia dla potomnych :)

pb2076911024.jpg

pb2077001024.jpg

pb2077011024.jpg

pb2077121024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeżdżę też z takimi świecącymi i na razie odpukać nikt się nie czepił, ale policja się przygląda :) Podobają mi się bardzo te świecące kierunki i nawet udało mi się w serwisie dokupić oryginalną żarówkę. Więc myślę, że spokojnie dostanie się w serwisie. Nr etka kierunkowskazu: 3B0953041D ale koszt 43 euro w serwisie. Drogo, ale efekt fajny.

Link ze zdjęciem:

http://www.amazon.com/VOLKSWAGEN-PASSAT-CORNER-18-5450-90-3B0953041D/dp/B000E4KIVS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie, będą do sprzedania - zdjęcia dla potomnych

 

czy temat jest nadal aktualny? Jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy temat jest nadal aktualny? Jestem zainteresowany.

 

kolego z tego co wiem to MstrG sprzedał już kawałek czasu temu te usa rarytasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego z tego co wiem to MstrG sprzedał już kawałek czasu temu te usa rarytasy

OK, nie ma sprawy. Dzięki wielkie za info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to ja je kupiłem od niego ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności