Skocz do zawartości
Gość pienio

Jakiej firmy żarówki h7 naj.?

Rekomendowane odpowiedzi

czy cos sugerujesz z tym s?????

I czy wyczytales jakis nakaz zrob tak i tak, czy sugestje iz ring jest mocniejszy bo faktycznie jest produktem rajdowym???

Moze wroc do klas o znanych nam wszystkich poziomach tam odbywa sie nauczanie czytania ze zrozumieniem...

Wiesz co, w przeciwieństwie do Ciebie jestem stary i głupi (bynajmniej mam takie wrażenie czytając inne Twoje posty), i nic w życiu nie widziałem, już nawet nie wspomnę że jeszcze nic sam nie naprawiłem. :crazy:

Nie będę więc dyskutował tutaj z tobą, bo przecież Ty wiesz lepiej.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, w przeciwieństwie do Ciebie jestem stary i głupi (bynajmniej mam takie wrażenie czytając inne Twoje posty), i nic w życiu nie widziałem, już nawet nie wspomnę że jeszcze nic sam nie naprawiłem. :crazy:

Nie będę więc dyskutował tutaj z tobą, bo przecież Ty wiesz lepiej.

 

EOT

no tak, a ja jestem mlody, mam dziwne wrazenia i mi sie wydaje, a mimo to moje auta oraz te ktore ludziom dlubalem wciaz smigaja i nikt nie narzeka....

To ze lampa musi byc sprawna to rzecz oczywista(chyba ze nie dla ciebie) i wtedy zarowki maja faktycznie inna skutecnosc.

Wiec nie wiem o co sie wogole zaczoles podprowac, moze sprostujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie żarówki +20% +30% +xx% owszem świecą fajnie, ale krótko

powiem tak kupiłem 2 komplety na allegro OSRAM Night Breaker +90% i myślałem fajnie świecą ale pewnie krótko no i do dziś nie spaliła się żadna żarówka a założyłem je do auta 20 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak kupiłem 2 komplety na allegro OSRAM Night Breaker +90% i myślałem fajnie świecą ale pewnie krótko no i do dziś nie spaliła się żadna żarówka a założyłem je do auta 20 stycznia.

i co daja rade prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, kupić Tungsram megalight 50% czy Osram night breaker plus 90%? Tungsramy ponoć wytrzymałe (oraz tańsze) ale i te Osramy chyba tez nie najgorzej się sprawują ? Jakie światło emitują, które dają bardzie białe światło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup Tungsramy +90% - będzie kompromis :)

Gdybyś więcej poczytał to byś zauważył, że Koledzy narzekają na trwałość tych Osramów, zresztą światło też ponoć super rewelacyjne nie jest.

 

Ja Ci mogę polecić Tungsram Megalight +50% - śmigam na takich ponad pół roku (ze 30tyś. km) i dalej ładnie świecą. Następne będę co prawda testował +90% ale to z czystej ciekawości, +50 są moim zdaniem optymalnym wyborem między trwałością i jakością światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tych z "plus" i niby ciut lepsze od wcześniejszej wersji :) A jaka jest barwa tego tungsrama 50%, żółta, biała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na moje oko to nie są "niby ciut" lepsze od tradycyjnych, tylko zdecydowanie lepsze.

Barwa jest biała ciepła, ale nie mniej ważna od barwy i siły światła jest jego jakość (chociaż to już robota wspólna reflektorów i żarówek). Te Tungsramy dają równy snop światła z wyraźnym nieposzarpanym obrysem, dobrze doświetlają pobocze i wystarczająco wszystko obok.

Ja w każdym razie jeżdżę sporo, trasy robię przede wszystkim nocami i jestem z nich mega zadowolony, żaden wieśniacki xennon effect tylko pożądne światło za dobrą kaskę.

Ty masz reflektory projekcyjne, więc może to trochę inaczej wyglądać, ale pewnie nie gorzej. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz skocze po Tungsram'y :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim polecam Tungsramy efekt jest wyśmienity świadczy o tym zadowolenie klientów i błyskawiczna sprzedaż.Ja jeszcze na półce na opakowaniach tego producentach kurzu nie widziałem :dobrze

Edytowane przez oli2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak już pojechałem zdecydowany po Tungsramy to się okazało, ze już zostały sprzedane ostatnie H7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie nabyłem Narva nie pisze o porwaniu z osram bo one już jakiś czas świeciły wiec nie było by to miarodajne ale na pewno świeca lepiej od philipsów zwykłych a koszt Narva 19 zł za 2 :) ,znowu philips w5w świecą lepiej troszkę od magneti marelli-zauważalne kiedy obie świecą jednocześnie choć obie dają żółte światło, bardziej cena jest zauważalna MM za 0,90 za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zamówiłem sobie nowe lapeczki , no i trzeba do nich zakupić jakieś zarówki :D tutaj widze dużo firm polecacie ja na allegro znalazłem takie coś http://allegro.pl/h7-x-treme-vision-100-super-zarowki-philips-i1317230376.html#gallery miał ktoś takie cudo ? :D cena jest kolosalna , ale jeśli było by tak jak tu piszą to bym się skusił... :D co o tym sadzicie ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam Philipsy +80% i powiem ze przy dobrych kloszach są super ale nie nadają się do kloszy plastikowych czyli standardu VW :| bo jako że generują wyższą temperaturą powodują matowienie kloszy :| dlatego nie polecam ich do plastikowych kloszy do szkła są super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hella ma dobre h7, swiatła na mokrym asfalcie widac, bo to wtedy sa naj do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a czy ktoś ma już taki wynalazek http://allegro.pl/zarowka-led-h7-24l...351954013.html , warto to kupić ?

 

koleszka ma cos podobnego ale tez led H7,przy starych kloszach jego w audi tak sobie swiecily,ale klosze naprawde matowe i po sylwku daje do renowacji,sam jestem ciekaw jaki przy dobrych kloszach bedzie efekt.jak zalozy swierze klosze to dam znac.

 

ale nie ma co sie napalac,bo i tak nie bedzie efektu jak przy xenonach.ja tam nie wydam napewno na takie zarownki bo niebawem zakladam xsenony,ale znajda sie napewno ludzie co to kupia i beda zadowoleni bo tanszym kosztem lepsze swiatlo niz na standardowych H7.

 

jesli jednak zakupisz to podziel sie z forumowiczami jaki efekt ;)

bedzie dla potomnych

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności