Skocz do zawartości
Gość Adi_B3

Amortyzatory przednie do B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adi_B3

Witam!

Pytanko do was, macie może rozeznanie w amortyzatorach, mam firme w ktorej kupuje praktycznie wszytskie części do mojego passka, zaproponowali mi amortyzatory na przod firmy GPD albo GH, ponizej linki do aukcji na allegro:

http://allegro.pl/item193042979_amortyzatory_vw_golf_passat_seat_toledo_przod_gh.html

http://allegro.pl/item194900227_amortyzatory_vw_passat_88_96_tyl_b3_b4_najtaniej.html

Amorki GPD 45 zł za sztuke a GH 65zł i teraz mi powiedzcie co lepiej wybrac ??

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość obcesowo.

Jeśli lubisz często grzebać się przy Passku, to obojętnym jest, co wybierzesz. Ja ze swej strony polecałbym markowy sprzęt typu KYB, Sachs, jednak są one 100PLN droższe od tych prezentowanych przez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Adi_B3, ani jedno ani drugie. Jeśli nie chcesz wydać dużych pieniędzy kup NK. Podjedź do AutoPartnera - oni często mają gazówki w pudle i na numerze olejówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Wybrałem takie gdyż mam zamiar pojezdzić tym autem jeszcze rok maksymalnie 1.5 :) potem przesiadka na B4 lub B5. Nie chce ładować dużo kasy w ten samochod bo wiem ze i tak mi sie nie zwróci :(. Autko jest git ale ma lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam kayaby, ale wybor nalezy do ciebie. te z allegro sobie daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Nie no allegro to tylko dla przykładu podalem ze takie mi proponowali co do kupowania czesci przez internet to bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Znalazlem juz dla siebie KAYABY olejowe po 85zł za sztukę.

 

Wielkie podziekowanie dla biedrony za pomoc z przegubami założyłem nowe i jest git :ok:

 

Pozdrawiam :vw:

 

PS. Chyba pojeżdżę nim dłużej bo powymieniałem już większość żeczy na nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

A te KYB to wkłady że takie tanie ?czy kolumny bo z tego co wiem do passka b3 podobno nie podchodzą wklady a moze jestem w błedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sachsy, co prawda pieniądz większy, ale komfort lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJU

Jesli masz zamiar jezdzic dluzej to nie laduj mu takich wynalazkow jak gpd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

No właśnie a czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z gpd (tzn jeżdził na takich) bo drogi mamy dziurawe i jak mam płacić za markowe amory które też padną (to po co przepłacać) mam takie w domu nie założyłem jeszcze ,ale to nie problem kupic kyb za 280 tylko w tej cenie do gpd mam jeszcze osłony i geometrie i zostanie mi jeszcze na lody z kochanką :] więc moze warto przyoszczędzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem komplet amortyzatorow GPD z lozyskami amortyzatorow i odbojnikami,zamontowalem i zrobilem na nich juz 5500 km,jak na razie bez zastrzezen.Za wszystko zaplacilem 205,- z przesylka.Oczywiscie przod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Wstyd się przyznać, ale i ja mam u siebie GPD z przodu, ale odbudowywałem auto i się wyprztykałem z kasy - miało być rozwiązanie tymczasowe.

Jak na razie przejechałem ponad 10 tyś km i nie widzę pogorszenia właściwości jezdnych, ale moim zdaniem mają zbyt zbyt słabe tłumienie.

Przed zimą i tak zmienię na Kayaby (Kayaby założyłem ostatnio z tyłu) lub Sachs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Miałem sachsy w passacie i jak będzie trzeba zmieniać w audicy to też włoże sachsy.Nie chce innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Wstyd się przyznać, ale i ja mam u siebie GPD z przodu, ale odbudowywałem auto i się wyprztykałem z kasy - miało być rozwiązanie tymczasowe.

Jak na razie przejechałem ponad 10 tyś km i nie widzę pogorszenia właściwości jezdnych, ale moim zdaniem mają zbyt zbyt słabe tłumienie.

Przed zimą i tak zmienię na Kayaby (Kayaby założyłem ostatnio z tyłu) lub Sachs.

 

nie rozumiem jaki wstyd ?samochód dla mnie to ekonomia i jak by taniej wychodziła taxi to bym nią jeździł , a jak mam płacić wieksze pieniądze to za właściwości produktu a nie koszty reklamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek62

witam

 

a co sądzicie o amortyzatorach i sprężynach firmy HART?

 

musze wymienic 4 sztuki, i szukam jakiś oszczęności bo auto ma 15 lat i nie wiem czy jest sens ładować 600zł za kompletny mcperson. (szt)

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności