Skocz do zawartości
Gość bigi121

EURO NCAP i nasze PASSATY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigi121
no to skoro tak zachwalasz renowki po co jezdzisz passatem?? krytykujesz kazdego kto cos zlego o nich pisze a tak naprawde RENAULT PEUGEOT etc to jedna wielka kupa gowna za duze pieniadze ktora wiecej razy musi odwiedzic ASO niz ja o tym pomysle... pozdro

 

Wez sie lepiej nie odzywaj,bo poprostu mnie denerwujesz ! Znalazl sie jeden co wie wszystko najlepiej i bedzie dalej dowalał.Lepiej juz nie ODPiSUJ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigi121
Co by nie było, to takie testy nie oddają w 100% realiów zdarzeń (zderzeń) drogowych. W B5-tce odkształcił się troche ten dach, ale wynik i tak uwazam za bardzo zadowalajacy.

A jak już tak wspominacie o kaskaderach i czołowych "dzwonach" przy np: 60 km/h, to może ktoś wsiadzie do "kaszlaka". :zdziwko: Reasumujac skutki takiego CRASH - TESTU, to delikwenta zapewne by znaleźli z lewą lampą na JAJACH i z alternatorem w D**** , a wycieraczką by sobie gile z nosa otarł :kwasny:

 

I tu sie z Toba zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

bigi121, a kim ty jestes zeby mi mowic co ja mam robic??? wjechales tutaj z tymi renowkami podobaja ci sie spoko ale jezeli ktos uwaza ze passat jest dla niego lepszy ty to zaakceptuj i tak na przyszlosc :fuckyou2::fuckyou2::fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigi121
bigi121, a kim ty jestes zeby mi mowic co ja mam robic??? wjechales tutaj z tymi renowkami podobaja ci sie spoko ale jezeli ktos uwaza ze passat jest dla niego lepszy ty to zaakceptuj i tak na przyszlosc :fuckyou2::fuckyou2::fuckyou2:

 

Po 1. nie mam nic do passatow !

Po 2. widac twoja kulture osobista - hmmm, stoi na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności