Skocz do zawartości
Luq@sz

rewelka !! światła tylne do B3

Rekomendowane odpowiedzi

ano fajne, tylko pewnie w PL nie do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatla super napewno by do mojego pasowaly tylko gdzie takie dostać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia znalazłem tą fotkę, tylko nie wiem czy to do avatora czy do limo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Moim skromnym zdaniem --> zajebiste <-- ;) tylko wlasnie, gdzie takie dostac :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na allegro były takie lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadzasz od Chinola i masz ...

cena $ 24.00 FOB Hongkong + shipping (i tu zależy co wybierzesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego martinUK a można by cos takeigo zrobic jak piszesz ??? ceikawo ile by byly koszty calkowite moze wiecej osob na forum by chcialo ???

a po wygladzie sadze do pasowaly by do limo choc one strasznei podobne ( sam mam limo i chcialbym takie !!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAkiego czegoś jeszcze niewidzieliście :hurra:

 

Ja widziałem i nawet podobne u siebie w samochodzie :)

 

passat2.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skad wziaść nei dymione ?? kurde zeby byly bym odrazu kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArturrO, hmm podobne ? :rotfl::rotfl: przcież to są lampki ariva i dymione a nie białe, więc gdzie tu podobieństwo ? to że doły są czerwone ? :rotfl: u mnie też są w połowie czerwone, ale w cale nie są podobne :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;]kolego martinUK a można by cos takeigo zrobic jak piszesz ??? ceikawo ile by byly koszty calkowite moze wiecej osob na forum by chcialo ???

a po wygladzie sadze do pasowaly by do limo choc one strasznei podobne ( sam mam limo i chcialbym takie !!)

 

jasne że można, smarujesz im mejla że jesteś zainteresowany i prosisz o podanie ceny na 1, 10 i 100 sztuk

potem o shipping na 1,10,100 sztuk

określ się też co do tego jaki chcesz ten shipping : DHL, poczta lotnicza czy jakiś inny ..

nie ma z tym problemów, z chin można sprowadzić wszystko

jeżeli jest kilku chętnych to wyjdzie wam to najtaniej, bo przesyłka trochę kosztuje, ale jak rozłoży się na kilka osób to nie odczujecie tego.

Też nie wiem czy to do Var czy Sed , ale numer tych ze zdjęcia to L 357 945 111

Te z foty są akurat używane.

więcej fot :

http://www.hongkongplus.com/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=403&osCsid=4ecf20abd82d4f919ee68d6004759d06'>http://www.hongkongplus.com/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=403&osCsid=4ecf20abd82d4f919ee68d6004759d06

 

 

sklep:

http://www.hongkongplus.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przcież to są lampki ariva i dymione a nie białe, więc gdzie tu podobieństwo ? to że doły są czerwone ?

Jestem daltonistą więc jak spojrzałem na te swoje i te w temacie to wydały mi się łudząco podobne w swojej szarości :) No nie ważne bardziej mi chodziło o pokazanie również innych nie standardowych lampek do passiata.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo kurde lampy naprawde wychadza tanio jakies 70 zl za same ciekawe ile bedzie kosztowac transport ?? hmm tylko niestety nie wiem kto by chcial jeszcze takie i czy to wszystko wogole by wypalilo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo jesu zapomnialem i czy pasuja do limusynki mojej bo po zdjeciach nie moge rozpoznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oo kurde lampy naprawde wychadza tanio jakies 70 zl za same ciekawe ile bedzie kosztowac transport ?? hmm tylko niestety nie wiem kto by chcial jeszcze takie i czy to wszystko wogole by wypalilo??

 

no Ja mógl bym się skusić na takie, tylko zależy ile by wynosiła cena ostateczna

 

Czyli te narożne były by biało czerwone, a te na klapie normalne ? Troche lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW, przecież na klapie przy blędzie masz biolo-czerwone. Ahha z tego co się zoriętowałem lampki na zdjęciu pasują do sedana w kombiaku lampy są krótsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW, przecież na klapie przy blędzie masz biolo-czerwone.

 

hehe, faktycznie, troche późno było jak to pisałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde ciekawo ile by to kosztowalo niestety nie mam siostry pod rekaz z biegla znajomocia anglika :((( tak to bym wszystko wiedzial :D narazie to tez zajety jestem podsufitka bo robie w skórze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności