Skocz do zawartości
tw182

Wycena auta po kolizji.

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

niestety dzisiaj upolowal mnie facet jeepem :kwasny: , samochod przekoszony b.mocno przesunieta konstrukcja, dlatego spodziewam sie ze beda chcieli go odemnie odkupic.

 

czy moze mi ktos powiedziec ile stoi wg eurotaxu passat b3 kombi GT 16v DOHC pelna elektryka, komputer itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

Passat 1.9 GL TDI

Rok pri Przebieg Notowanie zakupu PLN Notowanie sprzedaży PLN Ostatnia cena nowego

--1995--------231600--------brak ---------------------11'100-----------------------51'832.--

--1996--------213600--------brak----------------------12'300.---------------------78'016.--

Passat 2.0 GL

Rok p Przebieg Notowanie zakupu PLN Notowanie sprzedaży PLN Ostatnia cena nowego

--1995-----------223800--------brak-----------------------------8'900.----------------98'859.--

--1996-----------205800 -------brak-----------------------------9'800.----------------78'898.--

 

http://www.eurotax.pl/P/fzgratis/fzresult.php?fzart=10&typedv=5940&layout=

 

Brak info o B3 jest tylko B4 ale można się zoriętować, na pewno nie dadzą więcej za B3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, czyli cos kolo 6-7 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-7 to bardzo dobra cena. ja bym dal duzo mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Panda wjechała mi w tyłek:dolamam jutro będę dzwonił do ubezpieczyciela i ile mogę się spodziewać po wycenie.Dodam jeszcze że szczelina miedzy drzwiami i błotnikiem się zmniejszyła:help.DSC04250.jpg

 

DSC04251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana:

2 lampy

zderzak

klapa

 

Lakierowanie:

klapa

zderzak

błotnik tylny (a może i coś więcej)

 

Szkoda całkowita lub bardzo blisko. Ok 5-6 tys (u mnie klapa i zderzak plus lakier 4 tys zł- warta). Jaki ubezpieczyciel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku kobitka ma polisę w PZM więc będzie pewnie trochę zachodu.Też mi się wydaje że zrobią z tego szkodę całkowitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu za identyczne uszkodzenia(no może troszkę bardziej widocznie błotnik ruszony)poprzedni właściciel mojego paska dostał szkodę całkowitą i 6 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj był Rzeczoznawca porobił fotki zostawił papiery i stwierdził że raczej nie będzie szkody całkowitej, ale jeszcze to wyliczy.Jutro mam otrzymać maila z protokołem oględzin i z jego wyceną tylko powiedział że to i tak musi zweryfikować PZM gdyż on tylko świadczy usługi dla nich.Dzięki za odpowiedzi:respect jeszcze tylko muszę poszukać dobrego blacharza ile będzie chciał za tą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności