Skocz do zawartości
Evitare

[B5] Zmiana dźwigni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałem w Bora zminę dźwigni biegów tzn. ten prostokąt co po środku niego jest wajcha zmiany biegów, z chromowaną wstawką dookoła niego. Czy wiecie gdzie można coś takiego dostać, szukałem na allegro i nie widać tam nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay.de jest tego duzo, poszukaj tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niew iesz może jak to wpisać na tym ebay, nie znam niemieckiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to i to i to i to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze takie "ramki" można na naszym allegro też wyłowić. A jak nie allegro to kiedyś w sklepie internetowym z art. tuningowymi wygmerałem. Wpisz w google np. "ramka lewarka, passat" i coś "na bank" znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

albo poszukaj w czesciach do audi kiedys to tam widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, musze poszukać u nas na allegro ale chodzi o ten typ wydaje mi sie bardzo elegancki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym wszystkie inne są mocowane na śruby a mi to się nie podoba, ten jeden typ co podałem wyżej jest najlepszy lecz na allegro go nie moge znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś znajdziesz to daj znać bardzo Cię proszę :643: na priv lub w tym miejscu wklej jakiś link! Ja tylko Ci pokazałem co znalazłem, ale mnie też na te śrubki się nie podoba. Jak nic nie znajdę do zrobie se z listew na metry, a łączenie dam od popielniczniki tak żeby nie bylo widać.

Pozdrawiam - Glizda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajna sprawa ta ramka chyba sobie też sprawie

 

P.S.mam już na oku zajefajną gałkę zmiany biegów cała chromowana (tylko nie wiem jak to w zime się wytrzyma BRRRRRRRR) :647: :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekną galeczke ma PawełB6 :) To jest od superb chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

mam gałeczke w skórze i i górna czesc jest metalowa to fakt po nocy w garazu troszke zimno w reke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos zmienial gałke z oryginalnej na jakas inna a ta chcial sprzedac za jakas przyzwoita cene to dajcie znac :) (do konca miesiaca mam mozliwosc dostepu do netu tylko w weekendy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubotek możesz pokazać jaką masz gałkę i może jest gdzień na forum zdjęcie gałki Pawłab6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Ja mam zamiar zmienic na cos takiego

http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=14260

Niestety moja poprzednia podobna do tej okazała sie lipna i metalowa czesc byla pokryta folia dzieki ktorej byl niby chrom... ale folia po roku czasu zeszła... i teraz jest czesc skóry i to jest ładne... ale metal wyglada tak.... :625:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubotek możesz pokazać jaką masz gałkę i może jest gdzień na forum zdjęcie gałki Pawłab6

 

Jak wyrwę aparat to zdjęci anapewno pokażę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie metalowa pokryta chromem tylko z kwasowki zrobioną :) Wtedy nic nie zejdzie i bedzie pieknie świecić.. tak samo te ramki na około mieszków.. wiekszość to tandetny plastik pokryty chromem tylko ze za kilak miesiecy chrom sie zdziera i zostaje plastik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie kupić takie gadżety :583: do środka z kwasówki? Jak juz się coś pojawi to nie wiedzą ile za to wziąć! :608:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom łatwo coś takiego zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności